У липні подавалась на вакансію Localisation Manager. Що здивувало, що не мала жодної живої співбесіди з рекрутером, а одразу отримала тестове завдання. А вже після цього співбесіда зразу з керівником відділу. Не вийшло потрапити в компанію, але це мабуть і добре, бо вакансія досі відкрита, а це свідчить, що щось точно не так чи з процесом рекрутації чи з самою компанією.
Подавалась на вакансію Project manager (dubbing). Хочу поділитись враженнями від процесу рекрутації. Через тиждень після мого відгуку зі мною зв’язалась рекрутерка з питаннями. У ході чого я чітко відповіла про свій досвід, а саме, що не маю досвіду в звукорежисурі і дубляжі. Тим не менш, мене пустили на першу стадію відео-інтерв’ю. Далі, дали виконати доволі об’ємний і складний тест, з яким я впоралась, про це повідомили на наступного етапі — співбесіді з рекрутеркою і Head of Department. Проте через декілька днів я отримала відповідь, що я не йду далі через недостатність досвіду в звукорежисурі і дубляжу. І тут питання: про відсутність досвіду було зразу відомо, проте мені дали пройти декілька етапів, що зайняло біля місяця. Хотілось би, щоб команда розуміла, які навички кандидата для неї важливі в першу чергу і можливо все ж таки влаштовувати живу співбесіду перш давати тест, аби вияснити всі питання щодо досвіду кандидата. Залишилось негативне враження, бо наче у мене вкрали місяць життя, знаючи наперед, що я не той кандидат.