Дякую :) Теж погоджуся що відсутність питання про фейли в інтерв’ю створює враження що все було «легко».
Додам тоді тут:
— мене не взяли на програму, що допомагає школярам потрапити в топ вузи США ugs.foundation після проходження 2х етапів
— мене не взяли в Українську Академію Лідерства після фінального етапу, хоча я думала туди йти замість УКУ
— я майже провалила перше інтерв’ю в Google
— мене не взяли на стажування в Фейсбук, Амазон та інші компанії куди я подавалась
— я двічі подавалася цю конференцію в США ghc.anitab.org і двічі мені відмовили
— мій близький друг довго не приймав те що я потрапила на стажування в Гугл і казав що все це просто тому що я дівчна.
І цей список можна продовжувати :)
Спасибо!
Миграция из Украины это сложная отдельная тема, мое мнение на этот счет это то, что каждый сам для себя выбирает как и чем готов поддержать Украину и украинцев, вне зависимости от дальнейшего места жительства. Мой выбор — делиться своим опытом и историей, показать что для украинцев доступен путь в IT компании мирового масштаба.
Дякую! Рада, що Вас надихнуло!)
Давайте будь ласка не будемо робити такі гучні заяви :)
Я особисто знаю інтернів та фул-тайм працівників Google з КНУ та КПІ і вони прекрасні розумні люди які, думаю, теж багато чим завдячують середовищу університету в якому вчилися. Також знаю прекрасних молодих викладачів в КПІ, які вкладають свій час і зусилля в те, щоб освіта в Україні ставала кращою. Всюди є свої плюси та мінуси.
Моя думка про вибір освіти не претендує на те щоб бути єдино правильною, я всім сердцем вдячна УКУ і вважаю що це найкращий університет в Україні по якості освіти, і не тільки технічної. Проте це не означає що студенти КПІ, КНУ чи інших ВНЗ чимось гірші.
Ура, я дуже рада що вийшло як покроковий алгоритм!)
Дякую! це доволі складна метрика, яка зачіпає NDA конкретної технології з якої ми мігрували та історії цього дата-пайплайну, тому не можу розказати детальніше.
Приходьте на роботу в Google і тоді з радістю розкажу :)
Взаємно! Тобі дякую за можливість доєднатися до команди DevFest Ukraine! Зустрінемося в Лондоні 😉
Думаю стоит выбрать УКУ из-за очень мощного окружения в которое легче «влиться» чем в чешское.