Співпрацюю з компанією майже рік. Поки всім задоволений — 0 бюрократії, технікою забезпечили, люди (hr/management) адекватні. Рекомендую.
Співпрацюю з компанією майже рік. Поки всім задоволений — 0 бюрократії, технікою забезпечили, люди (hr/management) адекватні. Рекомендую.