Мав честь знати особисто. Дуже крутий хлопець з гарними амбіціями. Дуже підтримував мене коли я прийшов в команду. Тільки найсвітліші спогади з ним. Слава Герою!@#₴&* русня, гори в пеклі.
Волонтерство:+ відволікаюсь від компа— заліпаю в телефон, створюючи сторіз, шукаючи девайси, ведучи статистику, перевіряючи монобанку
Мав честь знати особисто. Дуже крутий хлопець з гарними амбіціями. Дуже підтримував мене коли я прийшов в команду. Тільки найсвітліші спогади з ним. Слава Герою!
@#₴&* русня, гори в пеклі.