React/Next.js Engineer в GlobalLogic
  • N-iX

    На жаль, весь процес зайняв близько 1,5 місяця — від першого інтерв’ю з HR до фінального рішення клієнта.

    Фідбек після технічного інтерв’ю я чекав понад тиждень, хоча була озвучена конкретна дата. Отримав його лише після двох фоллоу-апів.

    Потім рандомний дзвінок з менеджером проєкту — і вже під час дзвінка з’ясувалося, що це не той проєкт, про який говорила HR.

    Далі відбулося інтерв’ю з клієнтом. Знову — жодного фідбеку: через тиждень чекання та мій фоллоу-ап отримав лише коротке «тебе не вибрали» (без пояснення і тд.).

    Одразу після цього мені сказали, що мене розглядають на ще одну позицію. Я чекав знову більше тижня, і лише після ще одного нагадування отримав відповідь: «усі вакансії закриті, на жаль, не можемо рухатись далі».

    Знаю, що компанія реально крута, але... невже настільки складно навести порядок у рекрутингу?
    (Питання риторичне: розумію, що в те, що напряму не приносить грошенят — вкладатись не обов’язково.)

    PS. Патологія