На жаль, весь процес зайняв близько 1,5 місяця — від першого інтерв’ю з HR до фінального рішення клієнта.
Фідбек після технічного інтерв’ю я чекав понад тиждень, хоча була озвучена конкретна дата. Отримав його лише після двох фоллоу-апів.
Потім рандомний дзвінок з менеджером проєкту — і вже під час дзвінка з’ясувалося, що це не той проєкт, про який говорила HR.
Далі відбулося інтерв’ю з клієнтом. Знову — жодного фідбеку: через тиждень чекання та мій фоллоу-ап отримав лише коротке «тебе не вибрали» (без пояснення і тд.).
Одразу після цього мені сказали, що мене розглядають на ще одну позицію. Я чекав знову більше тижня, і лише після ще одного нагадування отримав відповідь: «усі вакансії закриті, на жаль, не можемо рухатись далі».
Знаю, що компанія реально крута, але... невже настільки складно навести порядок у рекрутингу? (Питання риторичне: розумію, що в те, що напряму не приносить грошенят — вкладатись не обов’язково.)
На жаль, весь процес зайняв близько 1,5 місяця — від першого інтерв’ю з HR до фінального рішення клієнта.
Фідбек після технічного інтерв’ю я чекав понад тиждень, хоча була озвучена конкретна дата. Отримав його лише після двох фоллоу-апів.
Потім рандомний дзвінок з менеджером проєкту — і вже під час дзвінка з’ясувалося, що це не той проєкт, про який говорила HR.
Далі відбулося інтерв’ю з клієнтом. Знову — жодного фідбеку: через тиждень чекання та мій фоллоу-ап отримав лише коротке «тебе не вибрали» (без пояснення і тд.).
Одразу після цього мені сказали, що мене розглядають на ще одну позицію. Я чекав знову більше тижня, і лише після ще одного нагадування отримав відповідь: «усі вакансії закриті, на жаль, не можемо рухатись далі».
Знаю, що компанія реально крута, але... невже настільки складно навести порядок у рекрутингу?
(Питання риторичне: розумію, що в те, що напряму не приносить грошенят — вкладатись не обов’язково.)
PS. Патологія