та ти шо прікалуєшся ???) знаю багато ІТ-шників у Львові (не говорю про Київ навіть) в яких хати за 200к+ і ремонтом 100к+
так треба ті всі витрати які ростуть в активи і пасивні доходи інвестувати і праблем не бдуе)
ти пораху свою активи і кеш — може тоже виявишся)
речення своє почитайте — не вяжеться взагалі)
«Selenoid не является полным аналогом Selenium Grid — для этого есть платный Moon от аерокуба» — шо ????
а якшо консультувати аутсорс кантори ?)
дуже проста математика, якшо от Ви , наприклад, будучи Dev Ops консультантом з рейтом 120 за годину на аутсорі попрацювали б 5 років в фул тайм темпі і постійними клієнтами, то могли б і кешом 1 лям зелених відкласти (при податковому навантаженні у Укр. реаліях)
шо таке по суті 1 лям зелених ? 2 класні квартири в хорошому районі, крута тачка, і трохи комерційної нерухомості .... да в Києві напевно кожен
вот так тобі взяв і розказав, скільки в мене є )
сайти с вакансиями на ремоут в студию !!)
Це рібята просто ппц... людина з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ ! Респектіще нереально просто !
Дякую за детальну і крут статтю. Маю ряд питань (з якими стикався при роботі)... Як часто «перемальовуєте» еталонні зображення і що саме використовуєте для їх збереження і для тестового репорту (і чи можна приатачити приклад тестового репорту — як виглядає у Вас комперісон fail репорт)? Чи пробували якісь відомі тулзи для OCR — аля ashot від Yandex, або той же платний Applitools? Шо використочуєте для аналізу і розпізнавання тексту (ну якшо стикались з таким) ?
„Continuous Delivery aka Deployment” — nein, тут найс пояснення www.atlassian.com/...vs-delivery-vs-deployment
писати авто тест для тестування Big Data використовуючи BDD ? Можна глянути на приклад feature файла , або хоча б одного сценарію ? Просто хочу подивитись на це порно))
ну якшо Ви пишете тести на postman-і або на Soap UI тоді ...)
я вже 8 років працюють на таких «мікс» проектах, — я не радикально настроєний. Я типо хотів підмітити тільки то шо в тестуванні є фігова туча різних документів, сілабусів і тд, які по суті говорять одне і теж. "
вона показує що автоматизація буде працювати на високих рівнях
" — це суперечить Agile Testing Pyramid кагбе... )
Хочу сказати, шо стаття досить легко написана і гарно читається. Але, мені здається, шо люди, які працюють в тестуванні вже давно зрозуміли, шо їм нема про шо розказувати на різних конференціях і в різних статтях і тому один за одним починають придумувати різні моделі, документи, підходи і тд. Може пора вже сісти почати вчити python, або Java та почати писати авто тести ? Давайте ще згадаємо ISTQB і будемо топити за то на скільки воно важливе і як ті всі бабульки і дедульки, які писали сілабус до нього ахеренно зашибають сотні тисяч в рік, виступаючи на конфах і впарюючи шось тіпа «як юзати ексельку при регресійному тестуванні»... А потім люди, які на ті всі документи, підходи ітд ведуться, коли чують, шо сініор автомейшн може в Україні заробляти 6к баксів роблять квадратні очі і тіпа " No way ... !!!" Я от замітив таку тенденцію, шо люди які пишуть статті про мануальщину в жодній статті не використовують ніфіга з понять CI, Continuous Delivery, TDD, pipeline, automation testing, dev ops, test ops practices etc. Я канешн сорі, але майбутнє все таки за «інженерними» практиками, а не за pdf документами, які описують поверхнево підходи і лиють воду...
martinfowler.com/...actical-test-pyramid.html — от тут добре написано)
ну не знаю, в нам з тобою відомій компанії, є декілька людей з лямовими активами в баксах (кеш + нерухомість, і тд ітп) — це я точно знаю)