Питання щодо віку вважаю необхідним, це маркер соціокультурної групи, періоду формування особистості (у якій культурі) і інформація, в який момент працівник почне втрачати гнучкість — я бачу це як молодша людина в колективі по працівникам в 60 років (гнучкість як у скла). Звісно це індивідуально, але як керівник ви не захочете це перевіряти років через 10 у критичній ситуації.
Ви у сталкер грали чи ні? Там по совку проїхались як по потворам що чинили опити на людях і намагались створити щось що буде підкорювати людську свідомість. Так, це підхопила інша влада, бо «чому добру пропадать?». Але от чого-чого, але ностальгії в мене не було. Було відчуття бажання експлорувати небезпечне і «заборонене» місце, це і є ключовою ідеєю гри.
Не працює на мобільних платформах, також раджу для мобілок обрати портретний, а не ландшафтний режим гри.
Також слід подумати над певним довопненням геймплею — має бути унікальний елемент (наприклад, по гарматі працює авіація і ти маєш встигнути її скласти та змінити позицію).
М’яко кажучи не праві. Багатьом свинорилам просто насрати на нас і наші «проблеми», організовані їх же владою. Або взагалі підтримують агресію. Є й такі що визнають напад нападом, але мовчки вдома на кухні. Мені плювати на усі 3 категорії і зі своєї сторони «коли виросту» буду робити все щоб російський геймдев вмер.
Піарний хід. Справжня толерантність не просто до якогось полу, а до людини від компанії — внутрішня система додаткових вихідних, що рахуються від відпустки і можуть спокійно бути взяті будь ким без особливих проблем. Підійшов до тім ліда, оформив коротку заявку на наступний день, перепочив/закрив свої проблеми, повернувся до роботи.
І для цього не треба пояснювати, що в тебе місячні (не усі хочуть знати коли в тебе кровотеча, як і не усі хочуть цим ділитись).