первый алгоритм мне дали попробовать написать друзья на вечеринке в компьютерном клубе, мне тогда было 16, они говорили это прикольно и перспективно. Я попробовал и это было весело, началось все с простого, но постепенно мне становилось все мало, я начал пробовать другие языки программирования и меня затягивало все больше. В университете денег ни на что не хватало и я стал сам приторговывать: делал лабы недалеким одногрупникам, протянул сетку в общаге, а потом и вовсе организовал турнир по кваке во время которого подсаживал на IT все больше новичков. Потом был залет, появилась девушка и по глупости почти на год попал на "нормальную работу, а не эти твои игрульки",после отсидки в офисе мне к счастью удалось попасть в хорошую компанию и к тому же пошел бум ИТ, меня порекомендовали на хорошую шлюпку, дальше только менял весла разных галер пока не смог выйти в мировой океан на своем плоту.
НБУ стровив всі умови для цього, почавши «мутити схеми» і пограбувавши населення на мільярди їх заощаджень у валюті. Звичайно що всі пручаються і намагаються врятувати свої грощі або навіть заробити на цьому. Заборона всього і вся призводить до активізаціі «чорного ринку», мало кто хочу роками «працювати за їжу».
Та спостерігали вже двічи за «відбудовою», твоя черга.
«Зневажають» не країну, а конкретних людей які приймають конкретні рішення.
Вже за кілька років зрозуміеш, що тобі хочеться купити гарну машину і дім, а державі — щоб ти працював за гроши, віддав все що є за нову яхту для «вжеНЕолігарха», а наостанок віддав життя не за власним бажжанням, а тому що у військкоматі «плани горять»
На жаль, на думку НБУ, такими діями, ви знищите банки, армію та країну. То ж і не мрійте вільно розпоряджатися власними грошима.
Починати має сенс з дітей, дорослі вже сформовані особистості, якщо їм дійсно потрібна англійська. то вони вже її знають, а якщо ні — палками їх не змусити. Таки речи не зробити за кілька років, це справа для
Адже масово
-пенсіонера в 60 років не навчиш англійської, їм це все вже не потрібно.
-досвідченого спеца в 40 років ще можна, але дуже важко.
-студента в 20 набагато легше, але він має розуміти навіщо все це.
-дитину в 3 роки найпростіше.
Але панове, є ще один неприємний фактор: еміграція.Зараз мова це певний бар’єр, звичайно не для усіх, найкращі і цілеспрямованні виїзджают і зараз, але для багатьох саме мовний і культурний бар’єр є фактором, наприклад мову може не знати сам спеціаліст або його дружина, діта старшого шкільного віку і таке інше.
Як держава буде утримувати англомовних спеціалістів, адже їм будуть пропонувати в інших країнах гроші, технології, устаткування, перспективи, можливості?
Уже очень долго жду верификации, ручная модерация?
Хтось може дати визначення, що таке
мова ділового спілкування
? Я і зараз по роботі спілкуюся англійскою, без спец статусу, це чергова показуха?
А можно ваш комментар щодо компаній, що мають російський слід в Дія City? Проаналізувати, хто ці компанії не виходить за рамки компетенції Мінцифри?
Ось тут за вас трохи попрацювали dou.ua/...es/who-entered-diia-city
Справа в тому, що ФОП це не лише ІТ, але й величезна купа великого бізнесу що справді ухиляються від податків(згадайте, що не купуєш від піцци до побутової техніки — усюди ФОП), але іх чіпати не дозволили, тобто потрібно спочатку відділити ІТ, а потім підвіщувати податки.
Для реалізаціі взяли найкраще зі практики окупантів з півночі, але добровільно ніхто на це не погодився, то ж додали кріпацкі пунтки для великого аутсорсу, трохи брехні, трохи погроз и ось ми тут. А ще й війна, і тут пощастило: кріпаки не розбігуться, адже кордони закриті.
Постійно відчуваю дискрімінацію через ім’я та походження, тепер і на Доу мені заявили я фейк. Дуже дякую за відвертість.