Привіт! Мене звати Тома і я починаю свій шлях як 2d художниця у геймдеві. До цього 2 роки малювала у векторі. Буду рада приєднатися до вашого проекту. Мої роботи: www.artstation.com/tomadudnykТелеграм: t.me/toma_q
Привіт! Мене звати Тома і я починаю свій шлях як 2d художниця у геймдеві. До цього 2 роки малювала у векторі. Буду рада приєднатися до вашого проекту. Мої роботи: www.artstation.com/tomadudnyk
Телеграм: t.me/toma_q