А є десь інформація як взагалі обчислюють прогресивну ставку податку? Бо цифри варіюються
здається це саме на бізнес-опцію, Gewerbe. І то це все ж можна застосувати, але платити пенс.збір (це очевидно мінус), якщо я правильно нарісьорчив
В цієї компанії немає відділення поза Україною, тому і незрозуміло за яким принципом обирати між двох опцій фрілансу і гевербе. Наскільки я вичитав, гевербе відпадає якщо є тільки 1 клієнт (або можна це застосувати, але платити додатково пенс.збір). А фрілансер не зрозуміло чи буде це рахуватись для як B2B
Так, це звісно план на перспективу, але все впирається в мову і час) тому і розглядається спочатку наявний варіант