де сервер не має довіряти запитам клієнтів
А як тоді з цим жити?
Так чого, якщо прочитати оригінал, то там пояснено (з пруфума) як та чому це працює. Ніякої магії. Я думав навпаки — напишуть, что це і так всім зрозуміло
О, цікавий випадок
В статті сказано, що стиснення було. Лише для тестів його вимкнули
Мб щоб не перероблювати багато? А тут, по суті, просто лібу заінсталили і все
зараз працюю з Vue 2, як працював з React, два роки назад, просто в useEffect робити виклик до API
Я думав, що вже
react query
забули як страшний сон))
P.S. я наче в frontend спільноту публікувався, хз чому опинився в «Різне»
Чесно — не рахував. Просто додавав якщо підходило по сенсу)
Дякую за фідбек! Наразі йому 4, а коли я починав було ще 3
Сеча проти гівна
Але якби не наука, то де ми би були?
Це не просто переклад, а шортс. Де я зі статті витягнув саме головне. Це тут вийшла як повноцінна стаття, а як правило допис виходить дуже коротким про найголовніше.
Та я ж серйозно))
Я просто ніколи не чув про кеш в
ORM
>
А свій sql якщо без orm то буде без кешу. Тобто щвидкість зросте, але проганятися запит буде кожен раз що ще гірше.
А як в ORM кешування працює?
Дякую. Зберіг
О, цікаво. Як воно показує себе в бою?
Хех, це так кумедно.
Зайшов на російськомовний двач — русаки ниють як все погано і буде лише гірше. Зайшов на доу — українці ниють як все погано і буде лише гірше.
Так я до початку пошуку роботи волонтерив та працював фулл-тайм, плюс ще сім’я та англійська. А волонтерський проєкт буде дуже добре працювати и без мене, якщо я надумаю звалити.
Дякую
ахаха це прям ще крутіше, ніж коли ШІ поклав прод базу.
4:19 — ШІ круто, ШІ клас, +36% відсотків до пулл ріквестів
4:20 — ...