Прийшов в компанію в грудні 2023 року. Відразу, що сподобалось — нестандартне технічне інтерв’ю. Тут мене не душили мільйонами технічних питань, лайвкодингом і т.д. Поговорили по душам, поспілкувалися на технічні теми та й на цьому все.
На етапі стажування мене приємно вразило те, що тут є багато людей, які дуже довго працюють в компанії: 5, 8 і навіть 10 років. Це говорить про стабільність, що людям тут приємно та комфортно працювати.
Компанія проводить багато івентів, конкурсів, а для програміста тут рай з різноманітним стеком технології, які можна спробувати в бою на серйозному та складному проєкті.
Окремо хочу відмітити Дмитра (ПМ), Євгена (фулл-стек) та Константина (CTO) — мабуть, найскіловіші хлопці, з якими мені лише доводилось працювати.
Я дуже вдячний компанії, що дала мені можливість перекотитися з фронта на фулл-стека.
Прийшов в компанію в грудні 2023 року. Відразу, що сподобалось — нестандартне технічне інтерв’ю. Тут мене не душили мільйонами технічних питань, лайвкодингом і т.д. Поговорили по душам, поспілкувалися на технічні теми та й на цьому все.
На етапі стажування мене приємно вразило те, що тут є багато людей, які дуже довго працюють в компанії: 5, 8 і навіть 10 років. Це говорить про стабільність, що людям тут приємно та комфортно працювати.
Компанія проводить багато івентів, конкурсів, а для програміста тут рай з різноманітним стеком технології, які можна спробувати в бою на серйозному та складному проєкті.
Окремо хочу відмітити Дмитра (ПМ), Євгена (фулл-стек) та Константина (CTO) — мабуть, найскіловіші хлопці, з якими мені лише доводилось працювати.
Я дуже вдячний компанії, що дала мені можливість перекотитися з фронта на фулл-стека.