• Mate academy, кто, что скажет?

    Привіт:) Сьогодні я отримала офер від дуже крутої компанії всього через два тижні з початку пошуків роботи, тому теж хочу поділитись враженнями від навчання в Мейт за напрямком Recruitment part-time.

    1. Перше, що справило гарне враження — сейлз-менеджер:) В мене не було відчуття, що мені намагаються продати аби тільки продати і отримати свій бонус — хлопець ставив багато питань про мотивацію, чого хочу досягти, формат і все таке. І вже тільки після того як я впевнено сказала «так, я до вас хочу», ми перейшли до обговорення оплати і організаційних моментів.

    2. На рекрутменті нема фул-тайм, лише парт, але мені здається, що для рекрутменту цього цілком достатньо. Я навчалась ще коли працювала на минулій роботі, і мені було дуже зручно це все поєднувати. Дедлайни ви ставите собі самі, ніхто вас не гонить, ви рухаєтесь в комфортному для вас темпі.

    3. Вся інформація, від гайду по платформі до навчальних матеріалів, дуже круто структурована, завжди знаєш, що де шукати, куди писати і що робити.

    4. Наповнення курсу — вау! Реально, супер корисна інформація, яка подана максимально зрозуміло і доступно. Короткі відео + додаткові матеріали + домашки. Домашок багато, і саме їм ви будете приділяти більшість часу. Коли писали, що 80% практика — це правда:) Я і вакансії складала, і інтерв’ю проводила, і що тільки не робила. Десь було важче, десь легше, але загалом з цими знаннями ви дійсно можете починати свій шлях в новій галузі. Домашки перевіряли дуже швидко, і при цьому давали крутий розгорнутий фідбек.

    5. Під час всього процесу навчання в нас були чатики з менторами, де ми могли ставити питання, що дуже допомагало. Також були зустрічі для вирішення більш складних запитань, але я на них не ходила :)

    6. Емплоймент — це окрема тема, і я на кожному етапі відчувала, що мені дійсно хочуть допомогти і роблять все можливе, щоб я знайшла роботу. Написання резюме, кавер листа, гайди по тому де/як/що шукати, і ще багато корисних штук. Дуже допомогли пробні інтерв’ю, після яких я на реальних почувала себе набагато впевненіше. Також Мейт спілкуються з багатьма компаніями і з задоволенням радять їм своїх учнів.

    Загалом, якщо ви впевнені, що хочете в IT, то вам точно сюди. Звичайно, багато чого залежить і від вас, адже попрацювати доведеться багато. Але ви ніколи не будете самі, і вся інформація вам завжди доступна, навіть після закінчення навчання. Для мене найкрутіший показник — це два офери через 14 днів після початку пошуків, один з яких я прийняла)

    п.с. в Мейт ви також можете вивчати англійську. Я не брала собі цю опцію, адже володію цією мовою, але якщо ви раптом ні — обов’язково беріть, бо без англійської в айті дуже і дуже важко.

    Підтримали: Olya Koval, Elizaveta Vorobiova