Це тільки в дитячих казочках хтось щиро комусь допомагає
Оце так новина. Який кріндж, тут редакторів немає, чи це вважається гарною статтею?
Звісно що ні. Спочатку пройти ВЛК, потім на збори, а тоді вже бронювання (ні).
Були випадки, коли повістки надсилали вже тим, хто на нулі.
Уявляю ситуацію: тебе мобілізували, ти вже в армії, раптом ти не можеш купити собі екіп, тому що твої рахунки заблоковані.
І це ще не зима
Це ваше особисте сприйняття, не у всіх воно таке.
Могли б зробити хоча б обов’язкову ротацію, що б на нулі бути не більше якогось періоду часу, далі йдеш <сарказм>захищати кордон від поляків</сарказм>, і так по колу. Або йдеш у резерв на N років, потім знову в армію.
Хакер зрозумів, що сяде, тому будує стратегію захисту, що мов він попередив apple про вразливість ))
Це тобі не якийсь там х
А навіщо це русні, якщо в них сім картки від Київстар
Хто не робив бекапи — будуть їх робити
Теж були думки про це, типу: «дані які ви просили — зникли в наслідок збою»
Гугл: LC filter
Але якщо ніколи не збирали електронних схем, не паяли, то забийте..
Чи можна це зробити по geoip ?
Беремо всі IP адреси в радіусі
І потім пінгуємо
«Наразі виїзд за професією вже дозволено:»
Забули додати слово «деяким».
Так кажете, ніби всім водіям, волонтерам, тренерам, і іншим дозволено виїзд.
Треба інвертор 36V DC -> 220V AC.
Таких в продажі не бачив, бачив на 12 і 24 V.
Можна купити DC DC перетворювач з 36В на 12В, або 24В, а потім подати це на інвертор, і отримати свої 220В
Дякую!
Якраз минулого місяця дізнався про ваш сайт