Senior Software Engineer в Crane Co., CPI
  • О євробляшках

    Хм.
    За одну перевірку 300-500уе?
    Тобто, щоб підібрати гідний варіант, треба передивитися кілька.
    І у скільки така машинка вийде?

  • О євробляшках

    Офіційна статистика не може покрити тіньові сфери життєдіяльності.
    Але очі кажуть: багато бляхів їздить із слідами після ДТП. Плюс, поведінка бляхерів на дорогах.

    Підтримав: Artem Korn
  • О євробляшках

    Це тому, що ті та інші знають, як воно робиться. Що тут дивного?

  • О євробляшках

    Якщо є конкретні приклади, або хоча б назви міст, було б цікаво подивитися.

  • О євробляшках

    Хлопці! А, хлопці!
    Чого б не замутити стартап? А то, все формочки та ігри дибільні...
    Ви розумієте, що створити інфраструктуру — це не на клаві клацати? Це ж має бути зрозуміло технарям!
    Що ви як ті пенсіонери на лавочці!
    От хто візьметься і знайде кошти, замовить проекти, знайде виконавців і побудує ту саму інфраструктуру, про яку ви говорите?
    Це реально. Але, не для влади міста. Цим повинні займатись комерційні структури і мати з того прибуток.
    Та, хоч краудфандінгом назбирати кошти.

  • О євробляшках

    Офіційно придбати можна не тільки вітчизняний автопром. До чого це Ви?

  • О євробляшках

    Хотів би ще висра додати.
    Спостерігаю картину у себе в дворі.
    Стоїть класична бляха на литовських. Фарба — ніби наждаком пройшлись, скло теж матове від часу. Майже кожного дня біля неї хазяєва і хтось ще. То, намагаються прикурити, то гайки якісь крутять.... А воно все стоїть.
    Так от. На задньому склі (матовому від часу, з наляпаною фарбою, ...) наліплена така новенька, глянцева наліпка з «Євроавтосила». Епічно так. Сила, бля!
    Питання: так хто лохи? Ті, хто офіційно придбав авто в Україні, чи ці бідолаги, що повелися на дешеві тачки з Європи?
    Я, так розумію, що хайп навколо блях піднімають ті, хто їх завозить. Типу, реклама.
    Ще їх підтримують ті, хто вляпався в цю халепу і не хочуть виглядати лохами.

  • О євробляшках

    По суті.

    не может фиат из 60-х быть экологичнее фиата/бмв/ауди из 2000-х

    Розшифруйте, будь ласка. До чого це було сказано?

  • О євробляшках

    На паблік форумах я висловлюю особисту думку і не є представником компанії.

  • О євробляшках

    Голослівне твердження.
    У мене, наприклад, немає даних, щоб погодитись з Вами, або заперечити.
    У вас є?
    Але факт, що така автівка не пройде жодне ТО в Європі. Але, хтось тут кричав, що всі ті автівки такі ж, як і там.

  • О євробляшках

    Це тому, що на форумах євробляхство пропагандують представники зацікавлених.
    Ні якого конструктиву. Тільки гопницьки мантри.
    Але ж розповідаючи про заздрість, євробляхери умовчують про свої мотиви. Хоча, ці мотиви лізуть в усіх їх постах. Це вони готові знищити екологію країни, в якій мешкають. Знищити державу як таку. І це через заздрість: ось ті можуть їздити на автівках, а я — ні.
    У мене немає заздрості до їздунів на євробляхах. Є куча інших почуттів, як то огида. Але не заздрість. Чому тут заздрити?

  • О євробляшках

    Хм. А куди валити? Це, тільки інші галактики залишаються...
    Бо, на одній планеті ж все одно доведеться мешкати.
    Тобто (грубо): всі хороші — в Німеччині (Європі), всі погані — на постсовку. З концентрацією вище критичної. Довго проіснує світ в такому розділі?
    Ні! Треба розбавляти! Я так гадаю.
    Важко? Так! Але, як інакше?

  • О євробляшках

    Ну ви порівняли.
    Привозять ж не автівки із салонів.

    Підтримав: Єгор Звуздецький
  • О євробляшках

    Вам необхідна офіційна статистика? Це не до мене.
    Я висловлюю власне враження.

  • О євробляшках

    Так, згоден. Проблема не тільки в бляхах. А в загалі, в кількості низькоякісних та застарілих автівок.
    А парковки — то таке... Нічого не вдієш. Але ж, дехто купуючи автівку розуміє, що її ще й тримати треба десь. Не на гостьовій парковці, а в гаражі, або стоянці.
    Так так. Ті 20 місць бііля будинків — то не парковки, а гостьові стоянки. Тобто, місце щоб тимчасово поставити машину. Саме так і плануються вони при проектуванні будівель.

    Підтримав: Valeria Burdeinaya
  • О євробляшках

    Я зрозумів Вашу позицію:
    Якщо нарикам можна сцяти у під’їзді, то чому я не можу.
    Я вірно зрозумів Ваш тезис щодо ланосів?

  • О євробляшках

    І здається, що це Ви узагальнюєте свій власний досвід.
    Якщо Ви купили використанну тачку, яка ще нічого собі, це не означає, що інші євробляхери такі ж.
    Обурення виникає від того, що ми бачимо в реалі. Країну перетворюють на єврозвалище.

  • О євробляшках

    Я не говорив про всі.

  • О євробляшках

    Ааааа!
    Особливо, після вирізання сажевого фільтру і чіптюнінгу!

  • О євробляшках

    Ні.
    А чим кращі розвалюхи з європи за ті жигулі?

← Сtrl 1... 345678 Ctrl →