проблема більшості в тому, що AI — це тільки «згенерував → вставив»
в чому сенс дебажити ai за допомогою ai? що таке навчатись дебажити за допомогою ШІ? «привіт. ось проблемний код знайди багу і виправи її » - це ви маєте на увазі навчитись?
дебажити ai за допомогою ai, а потім дебажити їх обох)
Angular не «вигадав» проблему оновлення UI після async операцій.
Будь-який UI-фреймворк мусить якось синхронізувати state і render. Якщо прибрати Angular, проблема «коли і чому має оновитися інтерфейс» нікуди не зникає.
Просто відповідальність падає на команду.