• Збій у роботі google maps sdk

    ну ясно що правильне рішення це відкат, але якось він затримався.

    Цікаво що рішення не вони написали а комюніті, хтось на форумі придумав вони просто перепостили.

    А за що ж там тоді щось буде? якщо вже за такий глобальний збій нічого, а що як компанії почнуть подавати позови за упущену вигоду, а вона велика зараз в компаній які займаються доставкою..

  • Пассивный доход

    тобі продати чи як?

  • Пассивный доход

    так купувати акції великих компаній, а ще краще ETF

    Підтримав: Stan Maleev
  • Пассивный доход

    якщо купити на дні то в довгій перспективі виграш буде, але як вгадати коли буде дно, це вже інше питання...

    Підтримали: LS, Semen Sliepakiv
  • Пассивный доход

  • Пассивный доход

    ніхто не скаже що буде в майбутньому! Ці всі інструменти тільки для прогнозу ціни на 10 хвилин наперед, і все. Зараз всі рейтингові агенції з їх крутими математичними моделями і сотнями аналітиків оновлюють свої рейтинги щодня. То що ж це за прогноз такий який оновлюється постійно? Я думаю щось пронгозувати можна тільки в період стабільного зростання після кризи, а те, що зараз відбувається то це не піддається ніякому прогнозу

  • Получаю $3000 в Киеве. Хочу эмигрировать

    Ахаха, а писав що рожевих окулярів нема. Нічого нормального там немає менша ніж за 2млн в якісь нормальній доступності до міста.

  • Ваша компания уже начала сокращать из-за коронавируса?

    поділіться даними з нами

  • Ваша компания уже начала сокращать из-за коронавируса?

    According to the Financial Times, “Tech companies are still hiring feverishly as they move to take advantage of a world shifting increasingly to digital as a result of the coronavirus, despite mass lay-offs elsewhere and growing concerns over plummeting global markets.” The FT also claims that California alone has roughly 15,852 jobs open.

  • Обновления Apple: new MacBook Air, Mac mini, iPad Pro

    Mac mini дуже навіть не поганий, використовую macbook pro 15 2017 2.9 як домашній, і mac mini 2018 3.2 6core як робочий, різниця відчутна. Працювати набагто комфортніше

    Підтримали: Alex Fogol, Vasyl Liutikov
  • Почему у нас нет идей?

    я запропонував ідеї, не треба некористуйтесь мені всеодно, якщо це ТУПО джарнік то всі інші це ТУПО ipa(для іос), exe (win), dmg (mac), apk(android). Це теж тупо програми які тупо продають вони просто загорнуті в гарну упаковку.

    Підтримав: Фрэнк Сайдботтом
  • Почему у нас нет идей?

    продаж апп в сторах, продаж підписки, продаж покращеної версії програми, робити як плагін для інших програм, продаж b2b як уже сказали, для команд

    Підтримав: Фрэнк Сайдботтом
  • Несколько мыслей после 5 месяцев на удаленке

    місяць в Хорватії з 3 місячною дитиною, потім півтора місяці Португалія + Іспанія частково, дитині було 10 міс там і після того ще багато кортких подорожей. Тому все можливо, звичайно в Азію я б не ризикнув в такому віці їхати

  • Жалоб на водятлов тред

    Бісить як в їздять в Києві взагалі. Куди всі так летят, це взагалі якась київська фішка, коли їдеш в будь якій області по хорошій чи поганій дорозі тебе обовязково обжене авто на київських номерах зі швидкістю ±150, і добре якщо це догога з гарним покриттям, буває таке що там і 60 не комфортно їхати, а їм пофіг. В чому прикол так поспішати постійно для мене незрозуміло. Бував в багатьох інших містах по всьому світі у малих і великих, таких швидкостей в місті не бачив...

    Підтримав: Uladzimir Milasheuski
  • ІТ в Україні: куди ми рухаємося

    Просто прочти что пишут псевдо-гуглеры (а это то, что ожидает многих, кто радовался, что к нам зашёл целый гугль R&D):

    так це ж не єдина компанія в світі

    Ну тогда owner получит компенсацию

    Від кого?

    Патент не передают компании.

    Я не про патент, а виконану роботу в контракті описано кому та робота належить, і хто що з нею може робити. Зазвичай контрактор нічого не може зробити з тим кодом який він написав для компанії

  • ІТ в Україні: куди ми рухаємося

    зі свого досвіду скажу, робота в штаті і контрактором рівно така сама, що там що там задачі, планування, мітинги.

    Нет. В 5,6 если контрактор сольёт данные и исходники, то засудить компанию, которая наняла контрактора не получится, т.к. всё будет переведено на контрактора, а с него ничего не поимеешь. Например, за 5 лет, что я тут работаю именно на наш тим пришлось 3 судебных разбирательства о которых мы даже не знали, т.к. мы — это компания и за нас всё делает компания, контракторы — это не компания. На остриях ножа технологий постоянно кто-то с кем-то судится.

    з таким же успіхом найманий працівник може все злити

    Одно дело, когда патент подаётся от компании (и группа лиц в компании) и совершенно другое, когда от компании + частное лицо. Ты не можешь это убрать никакими договорами, только договором о приёме на работу.

    так в тому й суть що все що робе контрктор — належить компанії, і компанія вже що хоче то і робе з тими розробками, до чого тут контрактор вже, він зробив і передав компанії

  • ІТ в Україні: куди ми рухаємося

    1,2,3 — це просто тоді придукри якісь, а не контрактори, якщо таких людей оформити як працівників, вони всеодно так само себе будуть вести. Тому тут від людини залежить.

    Это как? Тут у большинства контракторов вообще бессрочные контракты, но которые с лёгкостью можно разорвать.

    це і мав наувазі, що посуті то одне і теж.

    Вот кстати упустил ещё такой момент в hightech, как IP и патенты, в случае с контрактором, невозможно подать на патент, нужно только его исключить, иначе он будет иметь право распоряжаться им. А патенты в хайтек регистрируются постоянно и составляют приличную долю стоимости компании.

    в контракті має бути чітко написано що все що зробив контрактор належить компанії Х, і він не має права передавати третім особам блаблабла

    Как и не было сенса обзывать всё булшитом.

    Ми просто одне одного незрозуміли, але і після цього нормальна дискусія вийшла...

  • ІТ в Україні: куди ми рухаємося

    ннну ок, дякую, треба погуглити статистику...

  • ІТ в Україні: куди ми рухаємося

    так, але і в США і Канаді порівняно з іншими теж відсоток то і не дуже високий буде

  • ІТ в Україні: куди ми рухаємося

    згоден, але який відсоток людей які пишуть низькорівневий код як от в QNX?

← Сtrl 1... 345678 Ctrl →