Мне конечно интересно, как бы в этой ситуации поступил епам, глобал ложик и другие топы. Но тут, ребята, вы конечно здорово встряли.
Хотя — с таким процентом ватного населения в стране, у вас все будет хорошо. К сожалению.
Мне конечно интересно, как бы в этой ситуации поступил епам, глобал ложик и другие топы. Но тут, ребята, вы конечно здорово встряли.
Хотя — с таким процентом ватного населения в стране, у вас все будет хорошо. К сожалению.
Курс вцілому непоганий. Задумка гарна, задача гарна. Але на кой ляд було вголос читати лістинги коду? Це якийсь відстій. Серйозно. Не треба так робити. Я розумію, коли є пояснення — ось, ми будемо робити цей блок сторінки. Буде зручно його зверстати з використанням display:block. Всередині оці елементи ми розмістимо в таблиці, кожен продукт на сторінці опишемо за допомогою класів.
Але для чого читати тупо лістінг? Ну камон :( авторка б могла сама спробувати послухати те, що вона читає. Навіть не завжди можна прослідкувати за всіма цими dm-1 dr-2 і так далі.
При цьому — короткі блоки з описом ідеї різних режимів display — дійсно дуже корисні!
Додатково хочу вчергове запропонувати — поверніть відгуки під ваші курси. Може вийде їх покращити