Різко зменшилась віра у людство. На всіх рівнях.
Это пока лапти не начались в массовом использовании. Сейчас настольник есть дай бог чтобы у 1/20 от всех.
А в лаптоп влезть ничего не сломав — это уже нужен уровень посерьёзнее. И чем дальше, тем хуже. Когда его надо целиком раскидать, чтобы добраться до диска или памяти — а таких моделей сейчас чуть ли не больше половины, бо производителю так удобнее — нуегонах.
Свої десктопи збираю і підтримую сам.
Лаптоп — краще віддам спецу, сам тільки вимагаю конкретні характеристики. Але теоретично все знаю, що там.
І ось для того, щоб знати, що на що впливає, треба хоча б базове розуміння.
А чи не суперечить передача справ після фактичного звільнення NDA?
Не суперечить. Але має бути оплачена явно.
_Зазвичай_ це саме щоб нові робітники не отримували інформацію про те, що рані коїло керівництво. Приходять такі собі ентузіасти з палаючими очимами і всьому вірять...
то не АЦП
Ну для мене прилада що з ефіру жене рівні сигналу з даним дискретом — то АЦП, навіть якщо за наукою у нього інша назва :)
— Так, відчувала.
Не забути підняти табличку, як у серіалі.
Про Ardupilot знаю, вважайте, нічого. QMK копав, про нього і кажу. Що б там ні кастомізували, це залишається клавіатурою з достатньо жорсткою логікою бази, всі ці шари і пр. не міняють її. Я саме про це. І то на 99% це файли конфігурації. (Для FPGA це так легко вже не зробиш, у загальному випадку.)
Я тоже. Но там был настолько простой алгоритм, что аналогом будет не торрент, а что-то типа TFTP.
Ті назви що я знаю з першого вашого набору, практично це все один вироб, міняються неважливі речі.
Наприклад, в QMK є тільки один метод перебору матриці — ставити 0 на рядок (чи стовпчик) який зараз вивчається, один метод (не завжди кращий) відлову ghosting, і так далі. А якщо мені треба, навпаки, ставити 1 на активний рядок? Якщо конденсаторна клавіатура і тоді треба давати не рівень, а імпульс визначеної тривалости? На все — дописувати, міняти...
Модулі для FPGA будуть точно так же відзеркалювати тільки якусь базову задачу. І розробник, перш за все, має мати достатньо скиллів розуміти, наскільки існуючий код підходить до його задачі, а наскільки і в чому — ні.
Я слів таких не знаю;\ а зараз не спитаєш.
Давайте вже SDR на 10 каналів на 6 ГГц.
Boost.ScopeExit існує так давно, що можна вважати стандартом... угу, він на макрі, і що з того.
Хотя по сложности такой ASIC наверное будет как современная видеокарта 😀
Именно. Потому такой вариант не учитывается.
Ведь он может самостоятельную ценность за пределами системы.
Кто «он»? Прошивка делается под конкретную задачу в конкретном изделии, перенос её под что-то другое почти всегда невозможен.
Назвіть ОС. Якщо Windows, там в деяких розкладках встановлено, що RAlt == Ctrl+Alt.
10 лет — большой срок даже сейчас.
Haswell-based Xeon в моём десктопе гоняет AVX в 3 раза медленнее, чем лаптоп на Core 12gen покупки прошлого года. Пора апгрейдиться...
На хорошем железе скорее всего будет хардварный акселератор.
Если раутер уровня хотя бы мелкой корпорации — безусловно. Но для домашнего у меня есть подозрение, что с современными мощностями процессоров и конструкциями сетевух они в эту сторону не думают. Прогнать даже гигабит с подменой двадцати байт в заголовках оно себе позволит. Ну, я могу раскрутить коробочку, но что я там увижу...
Flask :) Сам писал API.
Ну да, для Django там нет базы данных. Хотя могут и придумать. Табличка на одну запись «настройка WAN». И sqlite на флэшке.
Yocto — дистиллированное зло. Отрыжка кровавого Энтерпрайза в эмбеддед отрасли.
Про зло я согласен, но вот настолько тупое и примитивное хренак-хренак и в продакшен не очень соответствует духу энтерпрайза, мне кажется... или я чего-то большого не вижу.
А ось що треба ще додати:
Частина робіт може бути виконана з FPGA, і написання прошивки для тої FPGA це специфічне програмування, яке теж входить в embedded. Це вже не ASIC, тому що ASIC ви не перепрограмуєте за межами тої малости, що він дозволив у регістрах. Вимагає окремих умінь.
Мабуть, у нас його мало, я зі всіх проєктів, де сам брав участь, тільки одного разу бачив щоб в ньому розробляли з FPGA. Може, тому Євген цього не згадав. Але використання готового, про яке я знав, що там FPGA — було більше одного разу.
CAP згадано в статті, але більше ніяк не використано. Заготовка для наступної статті? З цеї краще видалити, щоб не бентежило.
Також було б гарно додати посилання на основи — і «банальну» вікіпедію, і розширену базу типу такої. Взагалі без посилань і без слов для подальшого пошуку виглядає якось дивно.