Воно працює в офлайні, це частина браузера, сам перевірив.
Якщо не помиляюсь в мінті Firefox стандартний браузер, спробуйте відкрити PDF за допомогою нього.
Ви впевнені? Я юзаю Zen(форk firefox) і pdf відкриваються в офлайні.
Це built in частина браузера.
4. Заповнення полів в pdf файлах, з подальшим збереженням (з цим взагалі велика проблема);
Теж довго шукав щось схоже на Preview з MacOS, щоб виконувати завдання з англійської — заповнювати форми, підкреслювати правильні варіанти тощо.
Найкращим варіантом для мене став дефолтний переглядач pdf в Firefox
Якщо мова йде про окрему апку то Okular чи LibreOffice(Як на мене стандарт офісного пакету для linux).
Є приклади коли замовник зажав грошей на нормальних розробників і вайбодери зробили продукт, що вкладка браузера жере овер9999мб RAM або апка самовипилюється під час роботи, а коли працює жере батарею наче адронний колайдер.
В результаті страждаю я як споживач.
Чи хочаб запустите апку в profile mode та покажіть DevTools з показниками перформенсу.
Якщо все так круто, дайте посилання на репозиторій з кодом.
Але користуватися буду андроїдом.
Не можу дочекатися помацати 5.6mm air руками.
Памʼятаю iPod touch 4 та iPhone 6, тонкі пристрої тактильно відчуваються супер.
Сьогодні знайшов цікаву пісню та попрохав GoogleAi розширити куплети, виявилося, що воно дуже спроможне до хейт спічу .
На мою думку, причина — гроші. Стандартний фахівець з України чи Пакистану маючи такий же професійний рівень буде значно дешевше за фахівця з Швеціїй чи Штатів.
Доречі 👨🏿, ви колись гуглили 1992 space movie ?
З боку недосвідченого користувача виглядає як аналог Google passkey та Apple passkey.
діти можуть грати в сталкер 2
Діти не мають грати в сталкер, S.T.A.L.K.E.R. 2 має рейтинг 18+ (ESRB: Mature, PEGI: 18)
пропаганда комуністичних символів під забороною
Використання символів != пропаганда, ось наприклад в Unicode є 卐 та ☭,
але ніхто не пише пости з заохочуванням байкувати Unicode Consortium.
Я вважаю, що радянська символіка в S.T.A.L.K.E.R. це не пропаганда, а елемент історичного контексту. Лор гри базується на катастрофі 1986 року, яка сталася в межах радянської системи. Створюючи художній світ навколо Зони ЧАЕС, неможливо обійтися без радянської символіки, техніки та атмосфери тієї епохи. Якщо прибрати усе радянське з гри, замість пострадянської Зони з відчуттям покинутості, занепаду та реальних травм минулого, ми отримаємо абстрактний постапокаліптичний світ, яких десятки. Це буде просто ще один «дефолтний шутер»
закликаємо скаржитися на модифікацію
В реальній Прип’яті досі усюди радянська символіка, куди скаржитися?
GSC Game World видалили комуністичну символіку з гри
Це як видалити свастику з шутерів про другу світову.
Якщо пакети не дуже рідкісні, подивіться в сторону AUR, можливо вони там вже є.
Сьогодні вирішував задачу на LeetCode і як завжди попрохав ChatGpt надати тест-кейси.
Отримав код, де не всі результати вірні, але що цікаво поруч з кожним тест кейсом воно написало комент с поясненням у якому як раз результат вірний.
Після декількох ітерацій воно все ще допускало помилки.
Скрін 
Лінк на розмову
chatgpt.com/...44-800e-b5ed-cfe103603de6
Допускаю, що промпт треба було писати чіткіше, але більш за все мене бісить непослідовність, тобто якби усі варіанти були хибні || правильні — ок, а так якийсь рандом.
А тепер хочете прикол? IE був браузером за замовчанням на Mac OS 8 та Mac OS 9, і навіть ранні версії Mac OS X.
Бо Apple летіла в прірву, Джобс, що тільки повернувся, хапався за будь-які можливості.
Microsoft купила акцій Apple на $150 мультів, а в замін отримала:
Internet Explorer як стандартний браузер для Mac
5 років підтримки Оффісу
Урегулювання патентних війн.
Я в захваті від Desktop Mode, і що ця фіча буде працювати в андроїд нативно.
Це дійсно круто мати можливість використовувати смартфон як десктоп. Звісно це не замінить робочу станцію, але для перегляду YouTube, роботи з документами та zoom колів достатньо.
Залишиться дочекатись коли більшість виробників вбудовуватимуть USB.3.0+, задля роботи десктоп режиму.
Btw, є офіційний extension, що дозволяю працювати в GoogleDocs offline.