Мега круто. Я ще користувався веб версією, тоді гостро стояло питання красивих та акуратних скріншотів для стору. Приємно бачити, що це тепер нативно :) Однозначно буду користуватись :)
Мега круто. Я ще користувався веб версією, тоді гостро стояло питання красивих та акуратних скріншотів для стору. Приємно бачити, що це тепер нативно :) Однозначно буду користуватись :)