Все з Jam.dev класно та прикольно, але вже досить довгий час (я спостерігаю приблизно місяць) є баг зі збереженням записаного джемом відео на комп. Якої б довжини не було записано відео (в рамках їх лімітів) — на комп зберігається 1-2 секунди. Я вже зарепортила їм це, зі степами, з посиланням на записане відео і з тим. що збереглося на комп. Ну тижні 2 вже чекаю фікса. Баг поки що на місці. :(
Все з Jam.dev класно та прикольно, але вже досить довгий час (я спостерігаю приблизно місяць) є баг зі збереженням записаного джемом відео на комп. Якої б довжини не було записано відео (в рамках їх лімітів) — на комп зберігається1-2 секунди.
Я вже зарепортила їм це, зі степами, з посиланням на записане відео і з тим. що збереглося на комп. Ну тижні 2 вже чекаю фікса. Баг поки що на місці. :(