Працював в цій компанії .NET розробником. У мене залишились тільки позитивні враження. В компанії є можливість розвиватись професійно, чудовий колектив. Завжди можна отримати підтримку від більш досвідчених девелоперів та від керівництва.
Працював в цій компанії .NET розробником. У мене залишились тільки позитивні враження. В компанії є можливість розвиватись професійно, чудовий колектив. Завжди можна отримати підтримку від більш досвідчених девелоперів та від керівництва.