хороша компанія, де можна розвиватись і працювати з цікавими технологіями та проектами
Проходив співбесіду, яку успішно пройшов. Процес інтрев’ю цікавий та лаконічний, наче зустрівся з старими друзями) мені все сподобалось, все дуже професійно, мінусів не помітив
хороша компанія, де можна розвиватись і працювати з цікавими технологіями та проектами