Дмитро дякую за цю позитивну історію про власний доствід у армії.
Радий дізнатись про такі намаганя опанувати хаос та привнести лад хоч у деякі підрозділи. Сподіваюсь цей досвід також перейме хоча б один командир і це вже класно, продовження змін.
Дякую за службу 🇺🇦
Наразі ми вже маємо 50 успішних кейсів бронювання. Багато чи мало — не знаю
власне відповідь на основну тезу з якою Закарпатська ОВА виходила до IT спільноти й навмисно презентувала саме з цієї «вигоди» перереєстровуватись у Закарпатті.
s.dou.ua/...904757921649319925997.jpg
Класне інтерв’ю, чудово що такі матеріали із ТОПами з’являються на DOU.
Про переїзд в кінці квітня писали тут dou.ua/...s-data-centers-to-the-eu й всі наче схвально відгукнулись про новину. Приват локомотив індустрії в Україні та й не буде перебільшенням сказати, що й у Східній Європі. Круто й те, що продукти групи «ТАС» Тігіпка (монобанк, ізібанк, спортбанк) не провтикали час й також мігрували на AWS.
Й правда, багато із доволі великих західних банків працюють на системах написаних у
Свого часу Укртелеком пережив колосальний технологічний стрибок перейшовши з АТС ще
Тоді вже буде конкуренція за українських розробників)
Садовий паразитує мером у Львові вже давно. Як він та його команда досі планувала й планує далі розвивати й будувати місто, якщо він просто НЕ знає населення міста? То 800к, то мільйон й наче нема різниці.
Чи можливо замовити дані від стільникових операторів, після звести й трансформувати дані, аби далі вивести загальну цифру по місту, околицям, та і по райннам? Знати густоту, пересування людей у місті? Як впливають нововведення по напрямкам/обмеженням руху, ремонти й новобудови?
Й після ці дані щоквартально чи щопівроку оновлювати маючи налагоджений процес збору, опрацювання й візуалізації даних.
Багатомільйонний проект? Звісно, й можливо рік часу знадобиться.
«Нє, просто запитаємо у Київстар „ну шо там? скільки?“ а потім прикинемо долю ринку й розкидаємо по іншим операторам. Ну от й +/- від 750к до 1 млн. Дата дрівен управління містом»
Кілька слів щодо «стати на облік».
Я особисто пройшов через це й досі у підвішеному стані.
18.03 я відвозив рідних у Закарпаття. При перетені Закарпатської області на Нижніх Воротах мені вручили повістку при чому сьогодні на сьогодні. Я з’явився у ТЦК в Ужгороді, де був змушений «стати на облік», пройти ВЛК та навіть отримати призначення й все в один день. Тещо там робилось це грубі порушення, але на це закривають очі у самому МО, бо тупо не до того тоді було.
У чому порушення?
1. При мені не було військового квитка, де вказано що я й так приписаний. Це проігнорували.
2. Ось така «постановка на облік» це вже «подвійний облік» якого в принципі не може бути.
3. Банально обмежували в свободі. Пускали на територію ТЦК й не випускаючи без повістки чи документів що звільняють від призову, дехто ночував у ТЦК бо не випускили.
4. Надалі я отримував кілька повісток з’явитись у ТЦК через тиждень, далі через два тижні. Був на короткому повідку й не міг повернутись у Київ.
Все ж я зїздив додому за військовим квитком й повернувся у ТЦК в Ужгороді
5. З’явився із військовим квитком, де вказано що я стою вже на обліку стало зрозуміло, що ще раз поставити на облік мене не мали права.
От лиш після цього, мені наказали відправитись по місцю обліку, аби звідти надіслали відомості про те що я з’явився. Звісно ж ніхто нічого не буде відправляти, адже й так на обліку я стою й такі «повідомлення» надсилають тільки в разі знятття з обіку в одному місці й постановці на новому. Замовлення по моєму ВОС поки що немає й можуть лише за бажанням мобілізувати.
В результаті я всеодно сиджу й очікую дзвінка від Ужгородського ТЦК, адже в останній раз (до з’явлення з військовим квитком) мені виписали повістку на 30.05. Далі от ХЗ що буде, самого вже дісталя ця тяганина.
P.S. До речі, сам воєнком полковник Тищук класний мужик (бойовий полковник, не лише по штабах та ТЦК кар’єру робив). З ним можна говорити, пояснювати свою думку й аргументувати чому робота корисніша від служби в учбовому центрі. Головне не стартувати й не фонитись.
Шановна редакція та панове юристи. Немає «хвиль» та «черг» мобілізації. Не вводьте в оману таким формулюванням та ще й розписом перша, друга, третя...
Про це конкретно й неодноразову говорив Роман Горбач (начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ). Ви ж самі на нього й посилаєтесь. Уважно перегляньте прям це конкретне питання й відповідь Романа Горбача на нього.
youtu.be/ig_5NQ_lfc0?t=382
Називаючи словом «хвилі» чи «черги» в оригіналі мались на увазі категорії людей, які можуть бути призвані, а сам призов може відбуватись одночасно. Це важливо.
Детально й достовірно про мобілізацію розповіла Емілія Курило в інтрев’ю DOU. Перегляньте ще раз витримки у цій статті dou.ua/forums/topic/37730
Это хорошая инициатива, поддерживаю. Но есть нюанс и должны это понимать, что у AWS, Microsoft Azure или Google Cloud есть логика нагрузку, её тип, направленность и другие аномалии в трафике. Потому исходящие DDoS атаки пресекаются. То есть запустить можно, у ребята работает по пару дней даже. Но будет это эффективным короткое время.
Я в свою очередь предлагаю также атаковать ещё изнутри, арендуя российские сервера, тут подробнее bit.ly/barrierproject
В любом случае, спасибо за статью.
увы, не подходят всякого рода Microsoft Azure, Google Cloud или Amazon. в логике таких крупных сервисов есть эвристические (поиск алгоритмов) и проактивные (слежение) методы отслеживающие исходящие DDoS атаки — после обнаружения аккаунт блокируется, атака прекращается.
есть подробный гайд как атаковать изнутри арендуя российские сервера bit.ly/barrierproject
если что, то гражданский брак — это узаконенный брак.
Чуть более развернутая статья того доклада, который Андрей Дерень проводил на iforum2016. Там тоже задавались вопросы «TypeScript надстройка для Джавистов» или «в ES6 всё это есть, к чему теперь TypeScript»... но MS и Google ставят упор на TypeScript, так что уверен, что будущее у него есть.
От себя скажу, что после Java, даже не для «джедая», TypeScript легче осваивается нежели JS.
постарайтесь найти друга/знакомого, который вас бесплатно или за пиво протестируетахах)) да конечно, пошел искать.
Сам был на курсах Java Dev (курс как оказалось на уровень beginer), но потом сами же сказали «в преддверии выпуска» что верстка и JS должно само собой быть для джависта. И ты тут думаешь, вот подстава, и был же курс фронт-энд, надо было с него начинать. А как самоопределялся, так «какая верстка и JS», нужно учить с толком и пониманием, ты ж не язык учить будешь, а вообще программирование — бери-ка Джаву и я поверил.(это о Brain Academy при люксофте)
Не жалуюсь, но нынче сам-одиньохоньок сижу и всё-таки вернулся к простым ведь хочу освоить веб разработку, потому сам на своих ошибках учишься. Учить работая сложно честно вам сказать, это не регулярность, заё**ость по вечерам и прочее. Практики подъёма в 5 и учёбы до 7 и на работу не увенчались успехом увы(( потому решил закончить свой ударный труд на предприятии и выделить время для себя. Теперь у меня 3 месяца STUDY HARD и всё самостоятельно онлайн.
«Тернист путь, но приятен», ведь буквально бросаю всё, чтобы начать новое.
Короче всем успехов!
+