Це для розміння, що у нас, коли влада говорить «Нам потрібно збільшити бюджет... нам потрібно збільшити кількість військових...» і т.п., то це йдеться на увазі не про збільшення чи покращення чогось, а просто щоб закрити дири в бюджеті, недостачу і т.п.
=((
Графік показує, що ідея електронної гривні провалилася =)
Ми забуваємо, що агробізнес у нас це майже те ж саме, що ми робили із вугіллям та рудами. Це продаж продукції із малою доданою вартістю. Так, потрібна техніка, добрива і т.п. Але, ті ж таки добрива і насіння часто купуються за кордоном, техніка також. Відповідно аграрії як приносять валюту із-за кордону, так і її там же й витрачають. А ще, останні викриття журналістів показали, що левова частка доходів так і залишається на закордонних рахунках.
І дивлячись на це все, особливо на те, що в нас і досі прилітає по портах, блокують вивіз зерна сусідні держави, то думаю і в цій галузі будуть великі проблеми.
Нам потрібно якомога більше підтримувати галузі, в яких є велика додана вартість. Це може бути ІТ, розробка зброї, розробка безпілотників, хімічна промисловість і т.п. Лише так ми зможемо вилізти із всіх боргів і економічної ями. Бо, продаючи зерно, корисні копалини, ліс і т.п. держава отримує дууууже мало, а здебільшого це все йде через різного роду схеми.
В мене вони стабільно кожного місяця в одному діапазоні
Є Ecoflow, декілька павербанків (один може ноут заряджати), оптоволокно проведено в квартиру + стоїть міні USP для WIFIроутера, туристичний газовий пальник із декількома балонами, USB LED лампочки, які мало енергії беруть, котел включається від Ecoflow. Ще минулого року поміняв вікна на пластикові. То загалом впринципі трішки готовий=) Але хто зна, чого від москалів чекати, можливо цього разу буде більш жорстко. Бо останні рази в квартирі не було світла ніби максимум 14 годин. Це ще досить терпимо=)
Мені відмовила одна компанія, декілька років тому, за те, що на одній із співбесід я покритикував їхній підхід до розробки проектів=) Технічну співбесіду пройшов, із клієнтом також. Але стало цікаво, які проекти, технології і т.п. І на останній співбесіді я почав прямо казати, що можна все набагато простіше робити, або використовувати ось такі бібліотеки чи фреймворки. Деякі великі проекти вони взагалі на WP робили і бідкалися, що сайт не швидкий і т.п. Я їм навіть декілька ідей щодо покращення дав того ж таки проекту на WP (якщо це так важливо для них). Після цього мітингу вирішив сам не йти до них, а мені через декілька днів HR надіслала повідомлення, типу вибачте, клієнту ви сподобалися, а от команді ні=)) Причина: недостатньо знань=) Тільки не уточнили чиїх саме знань було недостатньо=) Бо технічну співбесіду я пройшов ще на початку =)) Але було весело і пізнавально=)
Президент має дуже втомлений вигляд, і видно, що йому зараз зовсім не до економіки
Я все розумію, але мені здається, що сильна економіка — це і є запорука миру в країні. Багата країна — забезпечена армія, це як мінімум. Якщо класти болт на економіку, то після завершення війни в нас буде затяжний період руїни. Ну, або повний контроль за меж держави. Бо хто платить гроші, той і керує.
Мій тато хоч і не із сфери ІТ, простий робочий, але я став програмістом через те, що ходив із ним на роботу часто в дитинстві. Вдома комп’ютера в ті часи не було, перший ПК появився аж в 9 класі. Але коки тато займався виробленням різних штук із металу, я сидів в офісі із менеджерами і директором. Вони любили грати в різні комп’ютерні ігри на роботі або після роботи=) Годину могли рубатися в простий примітивний 2D теніс. Але потім появилися гонки типу NFS і тоді в офісі було весело=) Мені також час від часу давали побавитися. Тому я любив туди ходити. Міг 7 годин просидіти в тишині, поки всі працюють, а потім хтось давав побавитися 1 годинку на комп’ютері. Це було найвища винагорода за
Але з часом ігри трішки набридли, бо там не було великого вибору. І мені показали різні програмки для навчання швидкого друкування, графічні редактори, Excel табличку. І мені це зайшло. Я став трішки старшим, вже гарно вмів користуватися ПК і мені дозволяли за ним сидіти навіть коли нікого не було, а мій тато часто довго засиджувався на роботі. Я бавився різними формулами в Excel, будував графіки, і мені було цікаво, а як взагалі все це створюється.
Потім появився свій комп’ютер, інтернет 128 кб/с, із яким дуже не подивишся відео. Тому я почав шукати різні уроки по програмуванню, скачував прямо там всю HTML сторінку, бо другий раз заходити було довше. І пішло поїхало=)) Але перша любов до компютера була закладена ще 20 років тому в маленькому офісі=)
О на маєш. Ну хоч так взялися за тих, хто голосував за «диктаторські закони» в 2014...
По перше: ухилянтом можна людину визнати лише судовим рішенням. Тобто якщо її вина доведена.
По друге: ніхто нікого не буде силою депортувати з країни, якщо звісно людина не порушила закон в цій країні.
Тому тема суто для хайпу і коментарів.
Ця процедура бронювання не підходить під наші реалії. Бо більшість людей в ІТ працює як ФОП. Навіть із Гіг-працівниками не все так райдужно. Тому, скоріше всього, що це все на довго, якщо не хочуть це зробити «по людськи». Або багато чиновників хоче вілли в Іспанії мати...
Слоган Дія Сіті — «ДіЯ Сіті — це просто». Ага, але прочитавши цю статтю, розумієш, що ні =)
Ну, Ви порівняли, 2011 рік і 2023=)) Все розвивається=) Ще порівняйте можливості Angular 2011 року і теперішнього=)
За цей час WP змінився, розширився, є можливість використовувати WP REST API, Gutenberg Editor на React.js, WP CLI і навіть не прив’язуватися сильно до wordpress-их функцій, класів і методів=) Якщо нервує стандартна WP архітектура і звикли до composer та .blade темплейтів, можна інсталювати Bedrock і Sage. Тобто шляхів, як використовувати WP море=)
Із мінусів я б підкреслив, як сказав автор, кучу всього, що не використовується. Але, впринципі багато чого можна виключити, щоб не нагружати систему. І з мінусів також не оптимізована база даних, в якої в одній таблиці може бути сотні тисяч рядків із даними, а в іншій лише 20.
Найбільший плюс WP, що можна одну і ту ж задачу вирішити різними способами. Знаєш PHP — використовуй його, виводь контент, роби що забажаєш. Не знаєш PHP, але є досвід із React, те ж не погано, можна кучу всього в Gutenberg Editor створити і прям там же рендерити контент для фронтенду. Навіть якщо знаєш лише HTML, також можна накидати плагіни, скачати тему, трішки змінити щось в HTML під свій смак чи видалити лишнє і сайт готовий. В цьому і заключається популярність WP і те, чому його не люблять програмісти із досвідом=)
Але так, погоджуся, що коли переходиш із WP на Laravel, то розумієш, що це як із мінівена на спорткар пересісти=) Але й тут, все залежить від програміста. Якщо толковий то що в WP, що в Laravel зробить швидкий і толковий сайт=)
Це типу розробка дронів, які будуть літати над плантаціями маріхуани в Колумбії?=)
Я б ще додав би, що здебільшого хейтять те, що найбільш популярне=)) І хейтять ті, хто якраз мало працював із даною мовою програмування і не хочуть її вчити =)
Наприклад, хтось вивчив одну мову програмування і все, далі не хоче розвиватися і каже «Ось це класне, а все інше повна фігня» =) Хоча, на ділі, мови програмування це інструменти. І для різних цілей є різні інструменти.
Ми ж не сваримося на молоток, що ним неможливо відкрутити шуруп=) Хоча, забити той таки шуруп можна відносно легко молотком, але от назад відкрутити важко =))
Мав честь знати Тараса особисто. Це без перебільшення велика людина із великим серцем і крутим почуттям гумору. Коли вперше із ним зустрівся і познайомився, він був в одязі (футболці чи худі) із логотипом Львівських Карпат і перша думка про нього була цитатою із пісні Братів Гадюкіних «Львівські батяри — ціла наша родина ... А ми ся подивим, як потреба стане Хто полізе в льох, а хто під кулі піде».
Спочивай з миром Тарасе :’(
Ще до війни і до пандемії працював в одній шведській компанії. Компанія і колектив класні, все чудово. Але час від часу також вони оптимізовували бюджет і звільняли людей. Але у шведів є таке правило " Хто перший прийшов, той останній йде". Це діє в Швеції, але не в Україні, бо ми всі і так ФОПи. Але, по традиції одного разу вони й українців так поскорочували. Звільнили дева, який останній прийшов. Але що цікаво, потім шукали такого ж самого на його позицію=)
Не до кінця зрозуміло. Тобто, якщо зараз компанії підтримують своїх працівників, то зараз якщо, наприклад, програміст із віцськовою кафедрою за плечима буде працювати на офіцерській посаді в штабі, то йому вже компанія не зможе допомагати? Ну, молодці, що тут скажеш:)) Помогли:)
=(