Питання не в 1%, а взагалі у практиці фінансового прорахунку.
Якщо я виставлятиму рахунки без включення %taxes, а потім різко почну прописувати (уявімо, ті ж 20%+, а то й більше, хто зна що там ще надодають 😸), то я б на місці замовника підняла три брови)
І теж— коли рахуєш, навіть за класичною схемою планування (витрати+прибуток/години роботи + %на компенсацію ризиків), то як би...туди не включено податки. Якщо ти заробляєш умовно $3к, і з них, скажімо, 45% йде на податкові витрати, то фактично ти заробляєш $1650. Кагбє... відсоток умовно такий, щоб наочно відчувалась різниця, але якщо обрахувати усі пдв у чеках та різних платежах на виводи-транзакції, то там нормально виходить.
А потім як у тому анекдоті, «за 10 купив, за 20 продав, і от із цих 2 прОцентів я і живу» — тільки вже в іншому сенсі 😸😸😸
Питання не в 1%, а взагалі у практиці фінансового прорахунку.
Якщо я виставлятиму рахунки без включення %taxes, а потім різко почну прописувати (уявімо, ті ж 20%+, а то й більше, хто зна що там ще надодають 😸), то я б на місці замовника підняла три брови)
І теж— коли рахуєш, навіть за класичною схемою планування (витрати+прибуток/години роботи + %на компенсацію ризиків), то як би...туди не включено податки. Якщо ти заробляєш умовно $3к, і з них, скажімо, 45% йде на податкові витрати, то фактично ти заробляєш $1650. Кагбє... відсоток умовно такий, щоб наочно відчувалась різниця, але якщо обрахувати усі пдв у чеках та різних платежах на виводи-транзакції, то там нормально виходить.
А потім як у тому анекдоті, «за 10 купив, за 20 продав, і от із цих 2 прОцентів я і живу» — тільки вже в іншому сенсі 😸😸😸