нууу... моя професійна думка це вся вищенаписана стаття :)
але якщо коротко то ось так: той хто платить, той і замовляє музику.
Тому якщо мова йде про приватний і НЕ соціальний бізнес, то роботодавець може просто сказати «ні» і буде правий. При цьому адекванту причину відмови не соромно озвучити і в суді за неї компенсацію не присудять.
згоден з вами, підміна понять сильно присутня, особливо у фідбеках.
нормальний діалог потрохи стає розкішшю, яка доступна не завжди
:(
буде трохи про патерн-матчінг, в наступній частині :)