Марк Цукерберг вклав в виборчу програму Джозефа Байдена 400 мільйонів доларів. Кажу тобі як є, вони можуть дзвонити там і впливати дуже суттєво. Що правда оскільки там богатих людей далеко не 10 і навіть не 100, а ще вони можуть об’єднуватись то такого впливу як скажімо Коломойський з Ахметовим на політикум в Україні вони не мають. В федерації саме через це путлер взяв усю економіку під власний контроль, щоб реальної конкуренції в нього, яку наприклад робили Ходарковский та Березовский у нього не було. Далі підім’яв під себе ЗМІ і справа в капелюсі. Тепер усі бюджетники, силовики і т.д. будуть за нього горою стояти бо він контролює їх зарплату, чітка лінія — якщо його не стане я потраплю в злидні як при Єльцині. Тому навіть як не подобається все одно виконує накази політичної монополії.
аморальних схем заробітку
Ну цього на жаль є будь де, в ІТ нажаль теж, принаймні я стикався. Щоправда це радше виключення. Але політики в ІТ хоч відбавляй, починаючи від сініор рівня бо бажаючих приймати участь десь там в розробці архітектури, значно більше ніж фіксити баги та писати юніт тести, що є більшою частиною роботи. От вам соціальна ієрархія і відповідно політична боротьба на самому базовому рівні. Вона може бути як чесна, так само і не чесна — з політиканством, інтригами, політичними альянсами і т.д. і т.п. Тут повністю погоджуюсь.
«Политика — это концентрированное выражение экономики.» — Владимир Ильич Ленин
Багато в чому перше. Чому тебе тебе гола правда так забетхертила ? Не охота визнавати де ти насправді в соціальній ієрархії ? Сам подивись хто ставить плани пілотованого політу на Марс — а то думає «як би це мені не стати гарматним м’ясом» бо життя батальйону смердів та холопів дешевше за сучасний літак чи пару балістичних ракет, різницю бачиш ? Так кому належить життя в прямому сенсі в капіталізмі ? В соціалізмі воно щоправда може бути взагалі нічого не вартим. В цілому як то кажуть не можна виграти вибори, витравивши 100 мільйонів на виборчу кампанію і не залишитись при цьому нікому і нічого винним.
В мене нема наївності, от нах мені це приписувати, так само як і ліві погляди. Та не треба думати що з умовними
У читача таких творів в решті відбувається дежавю, що він таке вже читав. Як від творів про Джеймса Бонда.
Це як в анекдоті, «правильно живеш сину мій — але за зря».
Хорош, зовсім нещодавно за деякими даними представник ЛГБТ дехто Ляшко (а по факту пиде), декларував подарунки і та виграші в лотерею одного мільйона доларів готівкою, маєтки типу палац і т.п. Як він так піднявся ? На телевізорі «приходив з вилами».
Це є в усьому світі. Чи ти думаєш, що той самий Ілон Маск не має кому з сенаторів чи генералів в Пентагоні яким він може подзвонити ? Ну тоді ти просто наївний.
Слухай весь Київ в Порше з Мерседесами, квартири коштують по пів мільйона долларів тощо. Середньо статистичний сініор, це лоу або просто мідл клас, йому це усе, що доступно тим хто володіє бізнесом — аппер мідл класу, тобто міліонерам не доступно. І такий рівень як судді КСУ, чи тим паче : Ахметов, Коломойський, Боголюбов, Жеваго і т.д. просто взагалі не доступний. Так, просто Україна має величезний контраст між най біднішими і найбагатшими. Тому вже і 2 революції відбулось, напевно буде ще бо система не міняється лише відбувається перерозподіл власності серед різних конкуруючих фінансово-промислових груп. Вони же і почали війну, бо одна з них московська і не погодилась із втратами, тому пішла на фашизм.
Ну тому і 6 років, а не 3.3 Я не про накопичення, а про заробіток. Середня зарплатня до податків ІТ-шника в Україні 2.5 к. — тобто 30 тисяч на рік, після податків вийде 28,400. Тобто для того щоб заробити мільйон на загал, треба пропрацювати 35.2 роки. Середній робочий стаж в Україні — на загал 30 років. Таким чином переважна більшість ІТ шників в Україні за усю кар’єру не заробить і мільйона доларів, з поточною ситуацією. Тоді як в Долині це можна зробити за 20% від кар’єри. Щоправда доллар США має принципово іншу купівельну спроможність в Україні і в США, та навіть по території самого США, ціни скажімо в штатах Нью Йорк та Каліфорнія та в Пенсільванія чи Оклахома відрізняються кардинально. За мільйон долларів в Києві можна придбати дві трехкімнатні квартири в доброму районі. Однокімнатна квартира в Сан Хосе коштуватиме 2.5 мільйони. Так з 300 к в кеші, що буде дуже добре — швидше ніяких накопичень не буде як таких, буде виплата кредита банкам за житло, авто і т.д. А накопичення можливо якраз за рахунок різних бонусів з акцій і т.п. Підмідьте в Україні цього взагалі нема, ви працюєте за те щоб вас не звільнили, бо на ваше місце 100+ джуніорів та войтішників, в країні безробіття, чим і можна скористатись численним куйбишевим з Брайтона. Тому і наплодилося галер в концернах типа : «Міньских технопарків», Дій Сіті, Сколково і т.п. Тобто бізнесу з лізінгу персоналу, що по суті своїй є низко технологічним бізнесом з продажу ресурсу, з в край низкою доданою вартістю, тільки замість сировини — челядь. Тім самим Wargaming наприклад, для досягнення кращих фінансових показників, за більшість галер не треба мати штату в десятки тисяч співробітників, бо в них продукт який приносить велику додану вартість, прибуток не в тому щоб створити величезні команди та зробити їх білабле, в отриманні прибутку з продукту. Оригінальна команда яка створила гру World of Tanks була лише 30 людей. Вона заробила мільярди доларів прибутку.
Банальна математика, при зарплатні в 300к за 6 років заробляється мільйон. Там деякі вихваляються, що навіть до 600 тисяч в рік доходять офери, щоправда грошима напевно 200 к, решта векселями які коли їх реалізувати, принесуть не більше половини від заявленої вартості. Ну і в конторах де платять по 300 зазвичай дуже висока текучка кадрів. В тому самому Netflix за 5 років змінилось 80% співробітників. Так чи інакше таких зарплат в Україні на ринку нема, зовсім. Це міліонерскі статки. Більшість не заробе мільйон на загал за усю кар’єру.
Звісно, на Кончезаспі усі живемо, та як в Кремнієвій Долині — мільйони заробляєм. Юристи з комерційних питань, депутати — от де в нас соціальний ліфт.
Ох без купи-купи бабла, я би там не жив. Краще інші англійські міста — Ліверпуль, Манчестер, Саусгемптон особливо мені сподобався Кембрідж. В Лондоні супер класно бути туристом. Коли їздити на роботу, то вже воно не так все весело, то вже велетенській мегаполіс де мало часу та багато суєти і людей як в мурашнику, здебільшого індійської національності. Mind the gap.
Процент контрактників збільшити, пере розприділивши гроші банально. Якшо прозахувати, 100 000 людей на середню зарплатню в 50 тисяч гривень коштує 60 мілліардів гривень на рік. Якраз та сума, яку забрали в мін оборони в бюджеті на 2024.
Щоб я там міг щось змінити — треба там сидіти, в раді і т.д. А це рівень Игоря Валерьойвича та Рината Леонидовича. Тобто а що можна потенційно зробити. 1. Бюджет наступного року www.facebook.com/...al/videos/629168362743940 — напевно гроші можна знайти, особливо коли у мін оборони забирають 68 мільярдів гривень, причому не прозоро може це на мін соц політики а може це якраз на ветеранів, та швидше за усе це як завжди в чорну діру 2. Монетизация пільг — глобально, більше ніяких пільг як таких, замість пільг — гроші, і так іх напевно є де знайти якшо не тратити на мільйон чиновників і усе що їм треба 3. Податкова реформа — оцінити міжнародні системи і скопіювати їх 4. ОВЗГ виплата того що є і глобальний стоп. 5. Держ оборон замовлення, замість бруківок та сковорідок і т.д.Чи це буде ? З чинною адміністрацію звісно ні.
В’єтнам програли, розгромно і позорно. В другій світовій Рузвельт діяв максимально зважено тому США відносно союзників понесли значно меньше втрати. Та в решті Америка розвиток збройові технології аж до атомної бомби, що два вибухи заставили капітулювати. Уряд Японії зрозумів, що це кінець проти супер сили нічого не вдіяти.
Ну та такими діями держава лише летить в прірву. Для кожного громадянина ціна держави стає конкретною — його власне життя. І коли ставки такі, а потенційна винагорода це ще і кріпацтво, це закінчиться дуже погано. Навіть в римській республіці, це скінчилось черговою революцією, це при тому, що вони перемагали : греків, етрусків, карфагенян тощо. З рештою реформа Гая Клавдія — тобто легіони, які ми сьогодні знаємо як ЧВК і Цезар — легат, та консул, який запропонував легіонерам покінчити з корупцією і бюрократією методом їх очолення і перерозподілу власності, на що легіонери із задоволенням пішли — навіть помпеіанці видавали своїх префектів та легатів, та переходили під командування Цезаря — коли їм просто зливали корупційний компромат. Для України заколоти скінчаться дуже погано, швидше за усе повним колапсом. Власне путлер на силу врятувався вже, бо Цезар з пригожина виявився херовим.
Та кажуть же комісії блокують. Мільйон людей у війську, сотні тисяч на передку. Посвідчення учасників бойових дій надали 55 000. Що вирішили — гнати в шию комісії, та нехай замполіт в бригаді оформлює, бригада є на фронті — можна перевірити в випадку якихось махінацій, які всеодно неминучі в таких масштабах. Ні — робимо закон, який або буде усім до дупи — якщо не буде фінансування, або просто буде створено цифровізвцію під яку з бюджета потечуть, гроші. Це ті самі — що можна було просто зараховувати на рахунок військовослужбовця певного підрозділу автоматично як бойові виплати в якості зарплатні, так само як і зробити механізм обов’язкової страховки. І не робити ніяких радянського зразку гімно-пільг. Якось я коли був в школі, пам’ятаю як з такою пільгою чорнобильця вигнали з тролейбусу з посвідченням, бо його відмінили, той з сумом вийшов сказавши на останок, що наступного разу ви самі туди поїдете. Це типова ситуація і для бізнесу, нема жодного сенсу цифровізувати поганий бізнес процес, від його цифровізації добре не стане.
Цім лайном нас годують 30 років, «не наразі, не наразі». А коли наразі ? Це мені максимально нагадує голосування за скасування депутатської недоторканності, до якого «Україна ще не готова». На армію чиновників, в цілий мільйон людей при цьому у нас завжди гроші є, це наразі. Крім зарплат — будівлі в центрах міст, канцелярія, оргтехніка, гаражі та службові авто, бензин для них і т.д. і т.п . Власне рівно ситуація з кріпацтвом в російський імперії, було «не наразі» аж допоки не програли кримську війну і дійшло, що в його чистій формі феодалізм повністю не конкурентноздатностний проти капіталізму. Тому довелось робити реформу, але всеодно максимально на користь поміщиків, коли пряме рабство було замінено борговим (при чому в борг ніхто не брав). Завершилось усе плачевно — програли ще дві війни, розгромно, та революція. Оця уся система звідти, при чому функціонує рівно аналогічно без жодних змін в ній.
От тут я не згоден. Це теза про американську мрію — чим більше працюватимеш, тим більше результатів отримаєш. Та це не так працює. Тут треба прикладати мозок. Скажімо торгувати завжди набагато вигідніше ніж виготовляти продукт. Як відомо в колгоспі краще за усіх працювала кобила — та от головою вона так і не стала.