намагався описати зручно на прикладах, якщо буде бажання — доповнюйте
Claude Code
, так , дякую . але була цiль показати усе на microsoft.
Як завжди, 2х , але i помилок стало на 1.5х бiльше.
це тема іншої статті (DORA метрики). Але бачу, що людям більше по**тися в коментарях хочеться. Не бачу сенсу викладати.
—
- :) ви теж генеруєте відповіді за допомогою ШІ?
Пане Артур, дуже «цікаво» отримувати таку критику без жодного конкретного прикладу від людини з прихованим LinkedIn. Поки що це виглядає не як позиція інженера «в контексті», а як звичайне поливання брудом заради «хайпу»
Так
hi, нi.
чому нi?
так, можно i так це зробити.
буде про
Clean Architecture
також
дякую
дякую. так там жеж i код є )
Авжеж) треба рахувати модель + АI search
дякую !
дякую