Віктор Карабедянц детально розповідає про останні оновлення Azure: покращення Bastion Premium, інтеграцію Neon Serverless Postgres, розширені можливості Cosmos DB, функції AKS, оновлення для баз даних та нові регіональні зони.
Віктор Карабедянц розглядає десять найважливіших оновлень Azure у 2024 році, серед яких інцидент зі збоєм в роботі платформи, нові функції аналізу аудіо та відеоданих, нагороди для партнерів та багато інших.
Віктор Карабедянц розповідає, які інновації для платформ і сервісів Azure були представлені на щорічній конференції Azure Ignite 2024. Відкривайте новий випуск дайджесту, щоб дізнатись про ключові анонси!
Останні оновлення Azure, нові можливості для оптимізації продуктивності, інтеграції з AI, а також новинки у .NET — все це чекає на вас у новому дайджесті від Віктора Карабедянца!
Зниження цін на App Service, нові можливості для віртуальних машин, підтримка ED25519 SSH ключів для Linux VMs, та оновлення Azure SQL та .NET — все це чекає на вас у новому дайджесті від Віктора Карабедянца.
Останні оновлення у хмарних рішеннях Azure, новини про SQL Server, віртуальні машини та інфраструктуру — читайте у новому випуску дайджесту від Віктора Карабедянца.
Віктор Карабедянц розглядає Microsoft Copilot для Azure, який перевертає уявлення про щоденне використання платформи. Автор пояснює, як цей інструмент на базі GPT-4 оптимізує витрати, автоматизує рутинні завдання та підвищує безпеку даних.
Нові функції для Azure API Management та App Gateway for Containers, вдосконалення в обчислювальних ресурсах, нові віртуальні машини FX Msv2, оновлення в Azure Monitor і зміни в SQL — все це розглядає Віктор Карабедянц у новому випуску нового Azure-дайджесту.
Нововведення в Logic App Standard, автоматичний ремонт інстанцій у віртуальних машинах, покращення в Azure API Management, нові моделі OpenAI та оновлення .NET Core — у новому дайджесті від Віктора Карабедянца.
Нові функції для VMSS, управління API, оновлення сховища, виправлення в .NET 8.0. та багато інших оновлень платформ Azure та .NET розглядає Віктор Карабедянц у пілотному випуску нового Azure-дайджесту.
Віктор Карабедянц вважає: багато хто не розуміє, які проблеми насправді вирішують практики SRE. Щоб відповісти на ці питання, у статті він занурюється у концепцію Site Reliability Engineering та детально пояснює: чим не є SRE, що таке Error Budget, Toil, Fragile та Antifragile та багато іншого.
Віктор Карабедянц продовжує досліджувати багатогранність Azure. Сьогодні у своїй статті він докладно розповідає, як можна створити власну модель, засновану на технології ChatGPT, використовуючи інструменти Azure AI Studio.
Віктор Карабедянц, як і багато розробників, стикнувся з рутиною прописування CRUD у проєктах. І знайшов набагато більш зручне рішення — Data API Builder від Microsoft. Як працює цей інструмент, Віктор показує у статті.
У цій статті Віктор Карабедянц розповідає про свої перші кроки з Azure IoT та про використання Azure IoT Central для підключення IoT-пристроїв і базової роботи з ними. А також про налаштування MXCHIP AZ3166 для підключення до хмари, передачу даних на пристрій та багато чого іншого!
Ця стаття — продовження серії матеріалів про FinOps від Віктора, Cloud Operation Manager, та Івана, Process Analyst. Сьогодні поговоримо про практичне застосування FinOps і проаналізуємо кілька реалізацій підходів FinOps у сценаріях реального світу.
Стаття корисна всім, хто працює в хмарній інженерії, фінансах, закупівлях, цікавиться власністю на продукти та лідерством у компанії. Вона допоможе зрозуміти ключові особливості FinOps як інструменту або системи для управління вартістю, маржою та інфраструктурою хмарного рішення.
Книги часто розповідають нам, як налаштувати процеси DevOps, на що варто звернути увагу і так далі. Але дуже мало інформації про те, як робити не треба, як побачити проблеми, як їх вирішувати і, головне, як їх не створити. Віктор Карабедянц вирішив закрити цю прогалину та вказати на поширені помилки у процесах — і шляхи їх виправлення.
Ця стаття-посібник призначена для інженерів, які хочуть швидко створити навантажувальний тест за допомогою Azure Load Testing та Jmeter і не хочуть встановлювати сервери, морочитися з Java, JMeter і так далі.
Якщо ви плануєте мігрувати у хмару та переходити на нові віяння у розробці, такі як Cloud Native, ця стаття буде для вас цікава.
Віктор Карабедянц, IT Manager, показує плюси та мінуси цього підходу та розбирає базові компоненти, які надає ця хмара.
Эта статья поможет тем, кто ставит перед собой задачу разработки качественного ПО с использованием современных и действенных архитектурных решений. Любая автоматизированная система должна включать в себя ряд свойств, которые гарантируют стабильную работу. Их можно перечислять бесконечно долго, но здесь и сейчас хотелось бы выделить и рассмотреть ключевые архитектурные требования. Их много, но я выделю и опишу в этой статье всего пять ключевых: Availability (т.е. доступность), Maintainability (поддерживаемость, модифицируемость), Performance (производительность), Scalability (масштабируемость) и Security (безопасность).