В Києві зараз норм евакуатори, за хвилину грузить авто і їде
Так, це не гарно, але реалії такі, що якщо не буде сфер, то будуть бляшанки, 100%
Високі будинки це норм, але
1. Нормального зовніжнього вигляду, а не сіра бетонка.
2.З хорошою інфраструктурою, а не так щоб на всіх напору води не вистачало, і весь двір одна парковка де все одно ніколи не станеш
І ремонт зробить аби як, бо на таку площу вже не вистачає на ремонт
Коли закінчували кібернетику?) Один одногрупник не те що на іспит не з’явився, він не зявився на жодну перездачу, на комісію, і навіть на перездачу комісії. Вгадайте, він закінчив магістратуру?) P.S. Він не платив
Ні, не так. Топи з ТОП шкіл сильно кращі Топів з звичайних шкіл. А звичайні з ТОП шкіл просідають від Топів звичайних шкіл, або такіж) Це дуже індивідуально. Взагалі олімпіадки більше на це впливають, з мого досвіду, та досвіду потоку)
От якраз вилетіли з кубіку дуже важко. Там реально треба дуже старатись. На
В мене нема статистики щорічної, я вчився на кубіку, можу розказати про мої роки. В потоці приблизно 50/50 Київські — приїзджі. З Топ шкіл відсотків
В середньому по палаті як то кажуть. Вступив в КНУ з школи яка хз де там в рейтингу знаходиться)
Ну і від замовника залежить багато. Вирішувати щодо планування можна день, а можна 15)
В мене дизайнер співпрацює з прорабом, я спілкуюсь тільки з дизайнером
Так планування все одно треба буде зробити. Зніс стін і побудова нових зайняло тиждень робочий. Так візьме 3 дні десь, якщо не зносити)
Згоден, ми теж поки нічого самі не купували, гроші віддав, вони все закупили привезли і встановили
Планування. Більшість ремонтів в укр новобудовах починаються з того: зносимо всі не несучі стіни. Тепер побудуємо нормально. Так замість великого безтолкового коридору ти отримуєш маленький з вбудованою шафою дзеркалом, більшу кухню яку перетворюєш в кухню-вітальню, зменшивши коридор і іншу кімнату, в яку і після зменшення все що треба влазить
Саме так. Чорновий ремонт рахується майже точно. Точніше накидується кілька відсотків і під договір робить ремонт) Чистові теж, але вони дуже залежать від тебе самого, ти все таки купуєш конкретну річ, вони тобі варіанти тілкьи пропонують. По перевірці — авторський нагляд передбачає перевірку, і гарантію)
Доречі це проект який нам сподобався, один з тих через які ми почали з ними працювати)
В Києві так зараз і працює. Приватні компанії отримують прибуток за евакуацію ( ти платиш за евакуатор їм, штраф в місто, і за штрафмайданчик поліції). Я хз чому люди досі не бояться в центрі залишити авто де не можна. Це поки тільки в центрі працює