Час. Ми не займаємось ремонтом, не закуповуємо все, не мусимо вишукувати всі варіанти змішувачів, контролювати робітників. Ми підписали договір, і вони контролюють щоб все було зроблено добре) Плюс експертиза, ти знаєте чим між собою змішувачі відрізняються? І де справжня Італія/Германія, а де китайська Італія?)
Я з прорабом і не спілкуюсь, дзвоню дизайнеру, розказую проблеми побажання, а він вже спілкується з прорабом. Але це тому що в мене і бригада з якою співпрацює дизайнер
Тому що все що зверху, можна змінити в процесі життя. Ремонтувати щось в сантехніці і електриці, величезний геморой. Тому сантехніку, електрику, і кухню ттреба одразу якісно робити. А меблі і все чистове можна економити, і замінити пізніше
Можу рекомедувати, працювати з ними класно. n-design.studio
Працюють в різних бюджетах, роблять і кілька поверховий будинок на Печерську з басейном, і мармурами, і нашу квартиру в передмісті) В них же є ремотна бригада, хороші хлопці
Головне що має бути в дизайн проекті — хороше планування.Електрику і сантехніку в дизайн проекті не малюють, це і так розуміється в хороших дизайнерів)
Це залежить скільки кваритра коштує, відношення ціни ремонту до ціни квартири. Дизайнерський ремонт це десь
Volvo XC40 не розглядаєте?
Знаю що таке є, але думаю публічно про це не говорять. По суті лояльним працівникам видають кошти під розписку, керівництво, з власної кишені
Можна отримати візу
Дякую за статтю, класно розписано. Дійсно MS плідно працює над .NET останні кілька років, і це радує
Помаранчева)
Мабуть, я тільки одного такого забудовника знаю
є ЖК в яких заборонено. Хочеш кондиціонер — виводь трубку через свою квартиру в каналізацію. Недорого. Плюс кондиціонери ставляться в одному місці, щоб воно гармонійно виглядало
Для програмування взагалі не треба освіту!!!
Хамовито
но пока у власти Трамп — спрос с него
Не зрозуміла мені логіка
ІМХО, розуміти мемасіки це ще далеко не всі культурні особливості
угу, через кілька років приберуть ІТ КВЕДи з 3групи і все
Справа не в 1%. Почитайте, люди не проти платити ПОДАТОК. Але ставлення дуже багато рішає, просто намагаються кинути як лоха. І так, скиньте сіньйору ЗП, і багато хто піде. Справа не в грошах, справа в ставлені
Тут вже треба було знати, про
. Я от нічого не знав, в мене то раніше були тільки змішувачі за 1.5к. І сам я б швидше за все щось погане і купив