Статистику наведете? По яким показникам? Конкретні дані будь ласка, чим Genesis краще за Jooble? ЛУН? EVO? Uklon? Grammarly? Дуже чекаю на відповідь
шукати баги і фіксити їх це просто частина роботи. Не розумію чому люблять так розказувати про те що «Ви будете кожен день піднесені! Такі задачі, ніколи не скучно!». Так не буває, завжди є рутина, і це нормально. Професіонал тому і професіонал що з цим справляється
через рекурсію. В чистому ФП не використовують цикли
Ну якшо він для себе обрав після універу шлях — робити кнопки і лендінг сторінки то може і не згадає. А взагалі, мова йде не про те щоб пам’ятати щось конкретне, а про те щоб розуміти саму суть. Програмісти бувають різні.
учить очередной реакт\ангуляр и работать
Без питань, це і буде роботою. Але далеко не всюди цього достатньо.
пойти учиться на курсы по конкретному языку и конкретным технология
там выпускают обычного инженера-программиста и пичкают всякой ерундой вроде матанализа дискретной математики линейной алгебры дифуров и многой еще всякой ерунды которая в большинстве случаев не пригодится в работе
Ви пропонуєте людині вчити фреймворки і мови, замість того щоб розбиратись в фундаментальних речах. Так, роботу знайдеш, на свої 2к вийдеш, але спецом наврядчи станеш. Доведеться потім в 30+ доганяти те що не вивчив в 18.
Вчити? Як і все інше?
Обговорення почалось через реакцію самої компанії на зауваження