Случайно обратил внимание на количество Ваших комментариев на DOU и понял что мои 88 комментариев против Ваших 11224 — ничто. Это ж сколько комментариев в день...
А можно я отвечу Вам в ноябре на этот вопрос, когда уже буду с сыном в Батуми? А потом решим теоретик я или практик. Мой сын уже учится в дистанционной школе, если что. И сейчас я на этапе выбора квартиры. Вы, кстати, так и не ответили — в чём проблема?
А в чем проблема поехать с детьми? Во-первых, сейчас в Украине есть дистанционные школы, где можно получать образование находясь где угодно. Во-вторых, можно сразу начать усиленно учить и грузинский и английский — грузинский из уважения к стране и интереса, а английский потому что «из э маст».
Я правильно розумію, поки що нічого не змінюється, але є ризик що прикриють ЗЕД на ФОП для IT або прикриють повністю для ФОП?
ватан тут було зайве — я мав на увазі що він дійсно юрист непоганий наскільки я знаю
А що таке примус у данному випадку? От я принципово перейшов на українську у спілкуванні з Володимиром Кожаєвим. Це примус? Можливо. Знати французську у Франції або німецьку в Германії якщо живеш там і хочеш працювати — це примус?
Донецьк. Але в Києві з
Тут ключове було «з купленим дисером» )
Просто засланий казачок рускава міра )
Ви такі маєте щось проти Вальцманів чи єврейського народу? Хочете про це поговорити? )))
І якщо про євреїв мова зайшла то на майдані та на фронті побувало багато євреїв. У тому числі ортодоксальних. На боці України.
Я все життя розмовляв російською — після 08.08.08 почав українізуватися. Після
Не бійтеся, українізація вона лагідна і вона обов’язково прийде. Через закони, через гаманець, через власних дітей ))) Хочете не хочете, а ваші діти розмовлятимуть та добре розумітимуть українську. Взагалі-то, це диво — японці, африканці, європейці — багато прикладів, коли приїхали до України та вивчили мову. Тільки ментальні росіяни якісь інваліди в цьому плані...
Владимир, Ви мазохіст?
Я завжди казав що Україна має ввести паспорт НЕгромадянина — не хочеш вчити українську чи поважати Україну? Нема питань — але, вибачте, трішечки обмежимо вас у правах. Країни Балтії молодці в цьому питанні.
Я не в курсі, шановний, де саме у вас один з десяти, але моє оточення на 90% українізувалося завдяки касапській «братній любові» і я не знаю скільки рочків як ви киянином стали, але я тут з
Если ты думаешь что я полезу ради очередного русскомирца в гугл — ты про себя очень высокого мнения.
Не розмовляє Київ 90% російською. До
Где в уравнении Вы увидели жену? И что плохого в уважении к стране, в которой ты планируешь пожить, а соответственно выучить язык хотя бы на элементарном уровне?