«Хочу поділитись незвичайною історією. Це буде моя сповідь про те, як я добровільно посилено готувався, та не зміг закінчити Курс молодого бійця до одного з підрозділів МО України». Віктор Черніявський, активний учасник нашої спільноти, а з лютого 2022 року — капелан, продовжує фіксувати історичні події сьогодення.
Віктор Черніявський продовжує виконувати гуманітарні та волонтерські поїздки у східному напрямку та переповідає спільноті побачене і почуте. Цього разу мова знову про Бахмут, про людей, які у різних ролях беруть участь у боротьбі з ворогом.
«На початку вторгнення я дав собі обіцянку, що я буду як той кущ, котрий горить, не згорає і надає світло та тепло іншим людям. Так зараз і є, і нехай буде надалі.» Віктор Черніявський підсумовує, що зробив за цей рік як капелан і волонтер, в тому числі завдяки підтримці нашої спільноти.
«Сміливість — це не відсутність страху, а те що ти, боячись, все одно йдеш вперед.» Свої враження від поїздки у понівечені міста на сході України описує Віктор Черніявський, айтівець-капелан.
«Ти не народжуєшся з думкою про те, що треба навчитись знищувати інших людей. Звичайно, я хотів би навчитись керувати дроном в інших обставинах, але маємо те, що маємо.» Капелан Віктор Черніявський про те, як навчався на оператора БПЛА.
Віктор Черніявський, айтівець-капелан, ділиться про те, як з ІТ-ком‘юніті купували пікап для ССО, а також історією про життя чоловіка призовного віку в ЛДНР, який до останнього залишався там, маючи проукраїнську позицію.
«Працюйте, хлопці, працюйте, дівчата. Працюйте ефективно, щоб з нас брали приклад та дивувалися, як можна залишитися на своєму місці, проходячи ту жесть, з котрою ми разом стикаємось кожного дня.»
«Я персонально готуюсь до більш масштабного конфлікту. Вважаю, що попереду весь світ чекають ще більші випробування. І я хочу бути до цього готовим.» Публікуємо історії з щоденного життя айтівця-капелана та його погляд на розвиток подій.
«Головна відмінність Сходу від Київщини, Чернігівщини та інших регіонів — те, що поряд з нашими воїнами дуже багато людей місцевих, хто підтримує руський мир.» Воєнні історії від учасника нашої спільноти, капелана Віктора Чернявського.
Багато учасників нашої спільноти долучились до захисту України і проходять службу на різних фронтах. Сьогодні маємо розповідь військового капелана про порятунок людей, про те, як відбувається евакуація з гарячих точок та про героїзм українців.
Наша спільнота бере активну участь у війні на самих різних ролях. Віктор, програміст за професію, долучився до війська капеланом і ділиться своїм досвідом протистояння України окупантам.
Як вивчити Java самому з нуля? Відповідь на це питання знає автор статті, адже він пройшов цей шлях. Тут він дає поради, які книги читати, які технології вчити, які відео дивитися, щоб самостійно навчитися програмувати. А також розповідає, кому потрібно вчити саме Java.
Сложности с тайм-менеджментом? Трудно заканчивать начатое? Не можете провести за компьютером и 30 минут без обновления ленты и проверки уведомлений? Тогда эта статья точно для вас.
Виктор Чернявский, который удаленно сотрудничает с американской продуктовой компанией SecureNet, делится своими опытом и знаниями о том, как научиться оставаться сконцентрированным во время работы и любых других занятий, не связанных с развлечениями.
«Попав в Луганск, супруга поехала в центральный морг искать мое тело. Там ей сказали, что я не поступал, и посоветовали проверить места, где могут содержаться военнопленные».
Разработчик Виктор свитчнулся в IT после 30 лет. И в этой статье он делится историей о волонтерстве во времена активной фазы российско-украинской войны, о плене, в который он попал, переезде из Луганска в Киев и своём пути в новую профессию