Новини, Вакансії, Спільнота, Івенти та опитування, опитування, опитування)))
Дякую! Це точно)
Дякую за ідею, додав в беклог.
Дякую за підтримку!
Зробимо!
Ахаха, тепер ще треба додати щось для HR, резюме юзерів наприклад)
Дякую за відгук!
Дякую!)
Це для староверов, а для вайбкодерів 25 грудня 😁
Вітаю!
Так все вірно провели ребрендінг, наразі готуємо MVP.
За новинами можете слідкувати на сторінці в Linkedin
Був в сервісі на першому місці... після продовження на 2й день, обломався грати, але все одно в топ 10 потрапив 🙃
ІТ — це про вміння розв’язувати задачі. А отримати диплом — теж задача, тож сам факт його наявності може свідчити, що людина вміє доводити справу до кінця і вирішувати задачі. 😁
Молодець! Респект!
Дякуємо за цінний внесок у розвиток нашого open-source проєкту 🙌
Дуже круто, що ви долучились до формування списку запитань — це реально допоможе багатьом розробникам краще підготуватись до співбесід. 🚀