OTAKOYI — це чудова компанія! Я пропрацювала тут 1,8 років — і це був дуже класний період мого життя. Тут реально прозорі процеси: все зрозуміло, без зайвої бюрократії, з відкритою комунікацією. Мені дуже подобалося, що можна було легко спілкуватися з будь-ким — від колег до менеджменту — і тебе завжди чули. За цей час було багато крутих закриттів вакансій, складних позицій, якими можна пишатися. Класно, коли результат — це не просто «закрили роль», а коли ти розумієш, що зробив щось важливе для команди та бізнесу. Окремо — атмосфера. Круті івенти, командні зустрічі, підтримка одне одного, щирість у спілкуванні. Тут працюють дуже сильні й водночас дуже людяні люди.
Я вдячна за можливість рости, впроваджувати свої ідеї та відчувати підтримку. І справді рада, що була частиною цієї команди 🤍
Тому, якщо є можливість — обов’язково доєднуйтесь до команди!!
OTAKOYI — це чудова компанія!
Я пропрацювала тут 1,8 років — і це був дуже класний період мого життя.
Тут реально прозорі процеси: все зрозуміло, без зайвої бюрократії, з відкритою комунікацією. Мені дуже подобалося, що можна було легко спілкуватися з будь-ким — від колег до менеджменту — і тебе завжди чули.
За цей час було багато крутих закриттів вакансій, складних позицій, якими можна пишатися. Класно, коли результат — це не просто «закрили роль», а коли ти розумієш, що зробив щось важливе для команди та бізнесу.
Окремо — атмосфера. Круті івенти, командні зустрічі, підтримка одне одного, щирість у спілкуванні. Тут працюють дуже сильні й водночас дуже людяні люди.
Я вдячна за можливість рости, впроваджувати свої ідеї та відчувати підтримку. І справді рада, що була частиною цієї команди 🤍
Тому, якщо є можливість — обов’язково доєднуйтесь до команди!!