• ELITEX

    Пропрацювала в компанії майже рік, і за цей час, залишилися лише приємні спогади про співпрацю. Проект був цікавий та складний, але завдяки чудово налагодженому робочому процесу, будь-які питання вирішувалися дуже швидко.
    Тут є керівництво, яке завжди вислухає питання чи пропозицій; тепла і дружня атмосфера, в якій ти завжди почуваєшся комфортно, і багато класних професіоналів.
    Було дуже сумно їти з компанії, але, можливо, у майбутньому ще буде можливість попрацювати знову у Elitex