Я проходила співбесіду з рекрутером вашої компанії. Розмова була цікавою та інформативною, проте після неї я не отримала жодної відповіді.
У будь-якому випадку, очікувала зворотний зв’язок — як позитивний, так і негативний. Вважаю, що варто звернути увагу на цей момент для покращення комунікації в майбутньому.
Вітаю!
Я проходила співбесіду з рекрутером вашої компанії. Розмова була цікавою та інформативною, проте після неї я не отримала жодної відповіді.
У будь-якому випадку, очікувала зворотний зв’язок — як позитивний, так і негативний. Вважаю, що варто звернути увагу на цей момент для покращення комунікації в майбутньому.