В моєму оточенні є різні, хтось взагалі не працює, хтось заробляє більше за мене, хтось менше, хтось співмірно. І серед усіх категорій є як з дітьми так і без. Дитина звісно додає багато клопоту, але відмова від неї це означає що вивільнені зусилля підуть на кар’єру.
Я думаю що раніше народжували не тому що були сильно свідомі і переживали що там буде з нацією, а тому що це було щось типу інвестиції на старість. Доречі так співпало що ще одним трендом є життя від зарплатні до зарплатні в орендованому житлі. Стосовно кар’єри то також не помічав щоб бездітні були успішніші. Єдине для мене пояснення, це те що люди обирають розважатися і подорожувати і не напружуватися, тому усі ці розмови про умови і інфраструктуру то таке.
Якщо айтішники за бронь вже морально готові підвищити собі податок з 5 до 10 то з цього буде зроблений єдиний можливий висновок: можна вже вжарити 10% і не дати навзамін ніфіга... бо куди ви дінетесь? =))
Що треба щоб кодити на ентерпрайзі в 10 разів швидше? Це можливо насправді, треба просто одразу фігачити нову фічу, не дивтися шо там вже є, які данні вже є в системі, є така колонка може в іншій таблиці, немає, хєрячиш нову. Потрібна єнамка то не треба її шукать може така є, хєрячь нову. Розбиратися як влаштований сусідній компонент щоб робити в єдиному стилі і єдиній архітектурі теж не треба. Дев тестінг взагалі поле непахане для економії часу. Можна ще юнітів нахєрячить, не важливо які флоу вони перевіряють, не важливо як якісно вони замокані і скільки з них звалиться після найменших змін, головне їх має бути дуже багато , а значить дуже багато коду і великі пул реквести. А от якщо все ж хочеться більш якісно, то ловиш себе на тому що 80% часу займає не написання коду, а його читання, уточнення вимог, сінки з коллегами
якщо виховуєш трьох, але перший не від тебе — вперед штурмовати посадки
ну от я працюю фоп на свою зп і чувак продавець теж фоп за 10...12к гривень. І платимо ми різні суми з 5%. Так це ж дискримінація по майновому стану! Це ті хто вчився в школі будуть працювати і вигорати за тих хто майже нічого не робив та й зараз не напрягається. Де ж справедливість!?
З овдп виходити довго з лімітом зняття 100к грн еквіваленту. Та й не завжди готівка в кассі лишається якщо от не побігти туди одразу після інкасації + постійні повітряні тривоги. І робить усе це в робочий час звісно. Ще той квест все це. Я от зтикнувся і пожалкував. Безнал ще повільніше виводить, ті ж 100к але на місяць +2% вихідної комісії.
Корисна тема, теж хочу гарну клавіатуру, але дві останні не пропрацювали і двох років, хоча на обидві гарантія 2 роки. Першу віднести не встиг, а друга razer більше року лише пропрацювала нормальго, далі пішли проблеми з затисканнями або подвійними спрауьовуванні. Оцю вже відніс в гарантію, там її розібрали, дістали кошачий волос, сфоткали і зняли з гараниії. Такої гарантії мені не треба, більше з цим брендом зв’язуватись не буду. Поки що сиджу собі далі на дешевій китайській мембрані котрій вже років 8
Ну гіпертонію вже встиг заробити, але в перспективі там значно цікавіші. Тому зараз також втрачаю вагу, бо відчуваю що запасу міцності вже лишилося не дуже багато)
Я з ковіду до 130 відіжрався, ну воно й до нього немало було, але це вже сильно занадто.
Ну можна ще додати що багато статей мають формулювання придатний/частково придатний за рішенням комісії, але на практиці це автоматично придатний.
В романі Орвела 1984 описувалось як контент для пролів генерували машини. Трішки моторошно мені читати такі статті якщо чесно)
Я вважаю що треба тут «охолодити трахання вуглєпластик» і згадати що нормальна російська локалізація теж не за день з’явилася. Просто треба усвідомити що увесь цей час українське ігрове ком’юніті розвивало, як виявилось, чужий культурний простір і тепер ми ось знову на початку шляху. Тому ще деякий час і в нас буде своя «бинтеллектага» і нічого з тим не поробиш. Для тих треба вже зараз, то дійсно є гарна альтернатива — оригінал англійською.
Коли купили sega там було в мене на старті 3 картриджа: James Bond, Ayrton Senna’s Super Monaco та Jurasic Park. Який перший запхав вже не згадаю, тому хай буде три.
Навіть в спорті є наука. Досі йдуть запеклі баталії як краще тренуватись, харчуватись, проводяться дослідження з розділенням людей на групи. Наприклад вивчається вплив інтенсивного кардіо на зростання силових показників і роботи в цій галузі ще багато. Хоча б здавалося, тягай залізо і в тебе все буде, простіше нема куди. Те що для початку роботи достатньо 2 років я згоден, як і з тим що багатьом цього буде досить, але те що методології вже досягли свого максимуму і більше не мають куди розвиватися — категорично ні.
підвищення продуктивності на 55% то ви мабуть загнули) Я за останній час лише раз використав, та й то доводилося його контролювати бо він помилявся. От в те що в студентів могла так продуктивність піднятися в це я повірю. Бо якщо нагуглити домашку було майже нереально, то зараз мб можливостей більше. Можливо. Не перевіряв.
Ну за цією логікою 6 та 7 днів теж будуть норм як звикнеш
В сім’ях по-різному заведено. В мене наприклад вже 4 покоління як допомога не виходить за рамки «харчі, комуналка, освіта, щось екстрене, наприклад по здоров’ю». Може, якщо будуть діти, вони захочуть цю систему зломити на краще, але таке саме відношення буде справедливим і закладатися на майбутнє я почав з першої роботи.
Термін «високо піднявшихся по соціальній драбині» можна трактувати досить широко. Знайомих долларових мільйонерів в моєму оточенні нема, як і в багатьох тут. Якщо під це визначення потрапляють ті хто знаходяться в діапазоні айтішної зарплатні, то тих хто з дітьми буде десь порівну або навіть більше.