Віталій Рубан розповідає про оптимізацію та складність алгоритму на прикладі електронного магазину з ноутбуками. Завдання просте: відобразити ноутбуки разом з історією цін. Однак тут може виникнути проблема зі збільшенням списків, кількість елементів яких нічим не обмежена! Тож що робити в такій ситуації — читайте в статті.
Спочатку була ідея: зробити благодійні, безкоштовні курси для тих, хто бажає навчатися React. Але в реалізації все було не так просто: помилки, зовнішні і фнутрішні фактори, відтік аудиторії та інше — читаємо про чужі помилки, щоб їх не повторювати.
Беремо код на JS, адаптуємо його, щоб запустити на TS, потім поетапно покращуємо за допомогою можливостей TypeScript. Від вас — оцінити кількість зусиль та користь, яку ми за ці зусилля отримаємо.
Здавалося б, у 2021 році говорити про TypeScript дещо пізно — технологія вже відома та популярна. Проте, Віталій Рубан, TechLead в Itera, приніс кілька цікавих і суто практичних кейсів, щоб показати, що TS може значно більше, ніж дехто думає.
Может ли гиг-контракт уберечь от отказа в приеме на работу? И выгодно ли иметь ограничения в выборе работы, которые от даёт? Да и к чему вообще эта новая система и в чем ее прозрачность?
Разберемся с пиаром гиг-контрактов профессиональными юристам в статье Виталия Рубана — программиста с 7-летним опытом, высшим юридическим образованием и аллергией на попытки называть белое черным.