Дякую за підбірку. Дуже багато корисної інформації
Ностальгічний комент. Пройде ще 10 років і ми усе це будемо згадувати як в мемі «О боже Семе! Вони ж ще діти!» :)
Заради якого SEO?
Я не працюю в DOU і мені немає сенсу писати «пустишки». Я не займаюсь вже веб-студіями, мені немає сенсу рекламувати себе як експера.
У цій статті я просто поділився досвідом, щоб ті, хто зараз працюють в цій сфері, не повторювали мої помилки.
Дякую, що пошерили.
Ну добре, про абзац, то я мабуть перегнув, але якщо казати про розділи — то це саме так. Якщо взяти наприклад тему «Як відкрити інтернет магазин одягу» і просто сказати чатуГПТ зробити таку статтю — то буде вода. А от якщо зробити план, і потім по крокам писати спочатку про пошук постачальників, потім про вибір домену і хостінгу, потім про вибір цмс і в кінці про варіанти реклами — то це вже вийде нормальна стаття.
Щодо статей — не погоджусь. Тестував створення статей і їх публікацію. Статті через ChatGPT працюють нормально, якщо це нормальні статті, а не вода. Якщо пропрацьовувати окремо кожен абзац — виходить гарно. Якщо писати одним промтом усю статтю — вода. Щодо допомоги з кодом — в мене інші враження. Навпаки, щоб не відволікати мідла, якщо ти зовсім-зовсім джун — ChatGPT допоможе тобі накидати MVP для валідації ідеї. Я можу сам швиденько накидати сторінку з кривенькою формою, щоб показати як це повинно працювати. І якщо це працює — вже віддавати розробникам зробити нормально.
Тут все просто. Розвивайтесь, щоб ви виконували не рутинні завдання. Тоді замінити вас буде важче.
На данний момент не бажаю про це повідомляти, але слідкуйте за моїм лінкедіном ;)
По-перше, атомна енегрія — це добре. Винахід розщеплення атома — це просто науковий винахід. А те як його будуть використовувати, побудують атомну єлектростанцію і дадуть єнергію цілому місту, чи зроблять атомну бомбу і знищать ціле місто — це вже залежить від людей. І те, що атомною бомбою вже навіть в історії знищували міста — не значить що не треба було винаходити розщеплення атому. І те, що за допомогою программування хтось зможе написати программу, яка буде збирати якісь данні — не значить що не потрібно вивчати программуваня.
По-друге. Якщо ви вже сходили і подивились мій линкедін, то мали побачити, що я вже не працюю в Planet of Hotels.
Ну я наприклад, за декілька вечорів за допомогою чатГПТ опанував основи питона, дізнався про багато різних технічних нюансів, про які написав у статті та розібрався на практиці як праціювати з гітХаб. Ось це я називаю саморозвитком.
Дякую. Нарешті хоч хтось звернув увагу на посил статті, а не на чат-бота.
Займатись своїм саморозвитком.
Здається, що ніхто не розуміє головний посил статті. Ця стаття про те, звичайна людина без технічних знань за допомогою чатГПТ може зробити собі бота за своїми бажаннями.
А не про те, що компанії відслідковують активність у слак.
Цей бот, це була моя особиста ініціатива, який я зробив у свій вільний час. Насправді, за допомогою чатГПТ, я вже зробив декілька ботів, той же відслідковувач статуса сторінки, та відслідковувач ціни на товар. Проте вони робились пізніше, вони легше і не там не було стільки цікавого і корисного контенту, як при створенні цього бота. Тому я й описав саме цей свій досвід.
Але усі бачать не статтю про створення бота нетехнічним спецом, а спонукання до якогось «мікроменеджменту», «контролю», «звільнень» і ще чогось неадекватного, про що мови не було і чого не було навіть в думках.
Я впевнений що спотворює. Нижче в коментарях вже був приклад, коли дані можуть спотворюватись. Тому я усюди й вказую, що не можна використовувати цей бот для прийняття управлінських рішень.
Не вгадали. Не маю такої цілі, рекламувати компанію. Якщо ви подивились на лінкедін, то бачили що я там вже навіть не працюю
Та да. Стаття була про саморозвиток за допомогою чатгпт, але щось пішло не так і усі стрігерились на призначення бота, а не на зміст статті. :(
Так, в нас була практика оплати за понаднормову роботу. Людина хотіла працювати по субботам додатково. Але ми оцінювали її роботу по виконаним задачам, а не по онлайну в слак.
Зрозумів, дякую.
Знову хтось з «Резерв +» тестує на проді? Тепер коментарі: :)