Легалізація на підставі ведення підприємницької діяльності, мабуть.
Перепрошую, а Ви там були чи «син маминої подруги розповідав»? Я особисто не міг дочекатись коли моя поїздка в Нідерланди завершиться і повернусь в Польщу. Було враження, що навколо дуже переважна більшість темношкірих та арабів, поміж якими щось взагалі не відчував себе в безпеці..
А чи правильно я розумію, що ставки 8,5% все-одно не буде, незалежно від того, який код вказано, якщо річний дохід перевищує 100к злотих?
а хіба не від дати, яка передує даті продажу в фактурі? і якщо це вихідний/свято то від попереднього робочого дня..