Ви б звісно могли піти до німецького суду і позовом припинити цю ганебну практику. Але ви прийшли на форум ДОУ. Шоб шо?
Головне питання — Шоб шо ?
Екосистему типу фреймворків чи підходів (наприклад для функціональних мов) загалом теж можем рахувати. Бо вона невідривна від мови.
Простота це дійсно серьйозна перевага. Свого часу Basic, Python, PHP, JavaScript саме так завоювали свій шмат ринку.
Непогано, але (як на мене) не є чимось унікальним. І не є gamechanger’ом загалом.
Виходячи з цього можем мати і дві проблеми — швидке збільшення кількості розробників і просідання зарплат (наразі такого немає, бо мабуть крім самої мови є ще ряд додаткових скілів, які треба мати для роботи в цій парадигмі), проблема з реалізацією складних архітектур.
А розкажіть що ви вважаєте кіллер фічами Golang ? Бо зараз «легку багатопотоковість через внутрішній менеджер» завозять в основні відомі сталі мови програмування. Якщо вийде реалізувати це не гірше по перфомансу ніж у Go, що у нього залишиться для конкуренції з іншими мовами ?
Мабуть такої можливості вже немає, бо пароль вкрадено і поміняно
А просто впускати всіх абонентів, незалежно від оператора, базові станціїї інших операторів не можуть ?
Коли тут молодше покоління пише про — не побачу батьків багато років. То для трохи старшого це може означати не побачу батьків ніколи. Або навіть не зможу приїхати на похорон, бо наслідки цього рішення вже можуть бути непередбачувані.
Здається на Доу завівся ілон маск
Можливо хіба що соціальна драбина до першого поверху соціального ліфта десь у Долині. І то для тих хто встиг виїхати.
Ну ми до останнього часу були олігархократією, де олігархи встановлювали свою владу прикриваючись демократичним вибором. Зараз через війну і фінансову залежність від заходу баланс змістився. Але все ще не до демократії чи чесного бізнесу.
Вчити людей що будуть валідовані як trainee у FAANG це поки найкраще що може зробити навчальний заклад. Звісно українського ринку праці і місцевих личок це мало стосується
«Найбільш парадоксальним видається вибір наступної мови користувачами PHP — це Go, хоча ніша розробки на Go помітно інша.»
Абсолютно не парадоксальне. Часто бувають проекти де одночасно є моноліт на PHP, а мікросервіси на Go.
Бо половина веба на PHP, а коли треба масштабувати під навантаження окремі сервіси, то Go часто найпростіший і найочевидній вибір.
Питання не тільки в графіку. А і яким струмом батарею заряджають, і яким розряджають. У мене на АГМ 100Аг написано максимально 30А зарядки (хоча 10А звісно здоровіше). У нас же чомусь всі купують найдешевші 5А зарядки і потім страждають.
Після таких історій повертатись працювати в офіс не хочеться. Є купа можливостей займатися ІТ в цікавіших місцях.
Цікаво послухати
А шо по кількості вакансій в різних країнах і оплаті в порівняння з іншими стеками ? Бо ж перед тим як зануритися треба розуміти чи вартує гра свічок. Програмно-апаратний рівень сам по собі цікавий, але як мінімум відлякує страждання з С.
В теперешній графік включень спокійно вкладаюсь. При теперешньому графіку відключень аккум висаджується в середньому відсотків на 30.
📝 20 листопада Верховна Рада схвалила за основу законопроєкт 8153 про заборону відеозйомки непублічної особи на вулиці та оприлюднення у будь-який спосіб матеріалів цих записів.
📹 На фоні заяв про припинення «бусифікації», коли стане неможливо публікувати в інтернеті незаконні дії ТЦК, це і є якраз той спосіб закрити інформаційний простір.