А владі її вигідно закінчувати? Я нагадаю, війна йде 8 років вже. А не 3 місяці. Хтось обіцяв провести парад в українському Криму, хтось обіцяв не працювати з рф ніяк і все таке інше. І добре торгував з імперією, використовуючи війну :)
Одна влада. Одного гетьмана. Прийшла інша. Скільки вона при посаді вше? Якісь реальні кроки до 24го лютого були задіяні, щоб зупинити війну?
Перепрошую, якщо так. Можливо, не замітив. Буду вдячний, якшо повідомите.
Ну, скажем так, головне що Мотор Січ китайцям змогли продати та один АН побудувати для ЗСУ, чи скільки там із запланованих встигли
Ну... Замість побудови доріг, можна було вкаладится в армію. Країна, що може будувати авіаносці... скільки Україна за роки незалежності побудувала для себе танків? Літаків? Кораблів?
Чи ще стоїть питання про владу?
тільки користі від цих жертв немає
Джуни... Це не проблема, це перевага. Та й взагалі дуже цікава штука. Головне не перегибати палицю і все буде ок.
Джуни — хороший старт для кар’єри та можливість розпочати роботу «тут і зараз».
Наприклад, у нас в компанії є позиції агента підтримки. Де основної вимогую є тільки володіння мовами: англійською та іспанською. І все. Володієш мовою — гайда анкетуватися.
Бачив приклади, коли до компанії приймали співробитників чисто на основі їх мовних навичок, без стажу роботи в підтримці чи щось подібного. А вже далі такі сапортери можуть розвиватися, ставати сильнішими, використовувати внутрішні можливості компанії та розкривати себе як спеціаліста. Що роботи далі? Все від колеги залежить. Знайомий з одним прикладом, коли дівчина в маркетинг перейшла, працювати з іспаномовними блогерами та контент-мейкерамі (та їх менеджерамі). Круто спілкуватися з партнером на його рідній мові!
Ще декілька колег змінили фах, переорієнтувавшись в антифрод спеців. Це, як я помітив, один із самих популярних напрямів «міграції». Не можу не згадати приклад, коли один із модераторів-волонтерів одного із наших проєктів пройшов декілька кроків розвитку і долучився до маркетингу на фулл-тайм як джун. І вже через деякий час працював на широку ногу в одному із проєктів фактично як лінійний спеціаліст.
По своїй сфері можу сказати, що так, співрацювати з дизайнерами, котрі мають позаду себе великий стаж роботи це круто. Але і наймати до колективу дизайнерів-джунів також цікаво та корисно. Це і як такий собі челендж, так і дійсно непоганий варіант додати чогось нового. Свіжий погляд не завжди погано. Це хороший варіант, що може дозволити ще сильніше поліпшити загальний рівень проєкту(ів) та команди.
Резюмуючи. Я вважаю, джунам потрібно давати дорогу в світле ІТ-майбутнє. А воно світле)) Так, можливо не у всіх компаніяї, та не на всіх напрямках з джунами легко працювати. Абож вони взагалі неможливі. Але якщо випадає нагода — потрібно пробувати.
Також співробітники скаржаться, що їм складно знайти нову роботу, та розповідають, що в них закінчилися спортивні абонементи. Про Україну в тексті немає жодного слова.
люди бідкаються, а wargaming розводить руками xDD
По сабжу. Цікаво виглядає і круто, що Україна стає батьківщиною для перспективних компаній, які постійно розвиваються. Надихаюча історія)
Шкода, що зі своїм братом бізнес не замутити. Він ще до школи ходить xDD
питання якраз в тому, що шарійська партія і працює (як і працювала) на імперську користь весь час. І бути її членом — підтримувати її політику. Це щось не в’яжиться з підходом «я не закликав війну». Виходить, якщо особа була членом єдиноросів, то вона до вторгнення рашки тоже не мала ніякого стосунку?
Тут питання більш глибоке, чим просто «побув та й забув». З якихось причин ви співрацювали з цією конкретною партією. А не, наприклад, зі Свободою. Що то були за причини — відкрите питання :)
Головне питання — в ДОУ є хтось, хто відповідальний за якість звуку на відео?
Вуха в трубочку скрутилися, як таке можна допустити? Чому не було контролю запису?
Вітаю. Авторизований через лінкедін, та верифікація відсутня
Ну, можу сказати зі своєї дзвіниці — не завжди є можливість взяти джуна на проєкт. Інколи між вибором платити більше але мати меньше головної болі, і платити менше, але витратити багато часу на підготовку та розвиток молодого спеціаліста, ненароком робиш вибір на користь першого варіанту.
Хоча у цілому, сам я час від часу розглядаю джунів до проєкту, і долучаю, якщо в мене є час/можливість на те, щоб забезпечити новачку гідні умови для росту.