Не перестаю дивуватись тому, яким чорно-білим видається світ більшості коментуючих на ДОУ.
Не згоден. Агресивність не допомагає. Більшість людей не любить агресивних і буде їх відсіювати.
Що допомагає, так це «асертивність»:
Асерт́ивність (англ. assertiveness) — здатність людини відстоювати свою точку зору, не порушуючи моральних прав іншої людини. Це здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини. Асертивність дозволяє зробити свою поведінку гнучкою та дивергентною.Існує ще таке визначення для терміну асертивність — це поведінка, що поєднує внутрішню силу та ввічливість у стосунку до оточуючих. Це здатність у ситуації зовнішнього тиску коректно відстоювати свої інтереси та свою лінію поведінки, спокійно казати «ні» тому, що вас не влаштовує та продовжувати в соціально прийнятній формі ефективно наполягати на своїх правах
Залежатиме від того скільки буде евангелістів gRPC в компанії ;)
Update: ми тепер наймаємо і в Україні на Java & Ruby позиції.
Хаха, для мене — в районі Hackescher Markt i Museumsinsel
Чесно-кажучи в юридичних питаннях цього бізнесу я не дуже обізнаний.
В нас є багато клієнтів не з ЄС, котрим ми саме з тим і допомагаємо щоб потрапити на ринок ЄС. Але наскільки я розумію, вони повинні мати зареєстровану в ЄС юридичну особу для цього.
Це правда, все добре описано, не буду заперечувати. Ризики є, вони є завжди, а зараз вони справді вищі.
Але все не так чорно-біло. Конкретно компанія, де я працюю — це не якийсь стартапчик в ко-воркінгу Кройцберга. Це серйозна компанія з досвідченим в банківській справі керівництвом, просто на ранньому етапі. Два роки тому ми вже отримали Series B і серед наших інвесторів є VISA та BBVA. Ростемо швидко, попереду — ще більше перспектив, про які я не маю права тут писати, але маю впевненість, що все буде добре. Звісно, шанс, що одного дня СЕО напише прощального листа про банкротство десь з Мексики — завжди є.
Думаю, ця пропозиція більше підходить «легким на підйом» людям, котрі можуть собі дозволити трохи ризикувати, але чесно-кажучи, як людина, котра свого часу пройшла через переїзд — мушу сказати, що це значно легше і дешевше ніж здається. Принаймні так було в моєму випадку майже 7 років тому.
«Senior Data Analyst» лише
Це був жарт (з маленькою долею правди). Є такий старий мем про
Окремі команди
Останнього разу коли я перевіряв, медіана була 70к. Тут більше деталей: www.asdcode.de/...survey-december-2019.html
Не розумію цих песимістичних прогнозів. Багато бізнесів зараз навпаки йдуть в профіт. Моя компанія (Берлін) активно наймає, багато кандидатів з поза меж ЄС.
Не хочу Вас демотивувати, адже в принципі все можливо, але мені здається, що витрачені зусилля в Вашому випадку не будуть вартувати результату. Спробуйте ще запитати в ФБ групі «Українці в Берліні», бо тут форум «ІТ-ішників» і ситуація з еміграцією в нас відрізняється дуже сильно.
Думаю, я добре вловив суть. Я не згоден з тим, що
как ты не прикладывай, далеко не уедешь
Безумовно, є виключення з правил: людина зі слабким серцем не полетить на ракеті в космос, так само як і 1,60м ріст не дозволить досягнути висот в баскетболі, але що стосується мов, малювання, музики чи інших подібних навичок — я більш ніж впевнений, що поєднання правильної мотивації з наполегливою працею поб’є усілякі «вроджені таланти».
«Вроджені таланти» хоч і існують, але вони відіграють значно меншу роль у формулі успіху, ніж працьовитість і наполегливість.
Згоден. Мало. Окрім того, велика кількість з них ще й або змушена грати за «правилами», або сама ж закіцавлена в корупції, що залишає ще меншу кількість тих, про кого я говорю.
Насмілюсь спекулювати, що все одно це не одиниці, а сотні, або і тисячі. Не бачу причин такої неприхованої зневаги і узагальнень щодо них, як це прийнято.
От і весь мій аргумент.
Ви вириваєте мої коментарі з контексту, в якому вони були написані.
Коментар про «ЖОДНОГО» був написаний у відповідь до ствердження, що в Україні немає чесних мільйонерів.
Коментар з «БУДЬ-ЯКИЙ» був написаний без уточнення, що мова йде про будь-який, що стабільно приносить прибуток. Оскільки ми зараз не на міжнародному економічному форумі, я собі дозволив певну свободу в деталях, з надією, що це і так зрозуміло, що я не кажу про банкротів.
—
Сере́дній клас — група людей, що має стійкі доходи, достатні для задоволення широкого кола матеріальних і соціальних потреб
—
Середній бізнес — бізнес-термін, яким позначають дещо середнє і взаємопроникне між малим і великим бізнесом (підприємство із чисельністю зайнятих від 51 до 250 осіб)
Ви вважаєте, що з 45млн українців немає жодного з чесним, прибутковим бізнесом, здатним принести мільйон за час свого функціонування?
Update: Найм йде повним ходом! Компанія називається «Solarisbank» (solarisbank.de) і це не просто аутсорс/фріланс — ми наймаємо в дочірню компанію в Україні!