Не хочу мудрувати тут, особливо враховуючи, що сам останній рік не займався спортом взагалі, а хлопці надзвичайні молодці, мені б таку силу волі! Але на всяк випадок, все одно майте не увазі, що біг не є дуже здоровим спортом. tonic.vice.com/...-the-worst-way-to-get-fit
TL;DR Високоінтенсивне інтервальне тренування — найкраще для здоров’я. Це включає в себе і біг, але лише спринт, не марафон.
Спробуйте звернути увагу в якому місці, в який час та за яких умов (скільки спали тієї ночі, що їли, чи займались спортом, який настрій і тд) Вам вдається ефективно читати і намагайтесь відтворювати ці умови для читання.
Для мотивації — постійно тримати на виду (чи в голові) чітку кінцеву ціль.
Porsche як обої на робочому столі — хоч і попсовий приклад від американських «motivational speakers», але це працює :)
Системність — нарощувати навантаження поступово, як в спортзалі.
Розбити кроки до досягнення цілі на маленькі завдання (але не треба спочатку зациклюватись на ідеальному плані, див. en.wikipedia.org/wiki/Analysis_paralysis), і щодня працювати над ними.
Спершу сили волі вистачатиме лише, наприклад, на 20хв, але з часом це переросте в 40, і тд.
Я вирішив розкрити ідеї навчання у групі та шаблонів знань в окремих, наступних статтях.
В мене такого предмету, на жаль, не було
Курс від Barbara Oakley цікавий і там є дуже важливі ідеї, але як і її книга («A Mind For Numbers: How to Excel at Math and Science ») - повний води. Я, натомість, рекомендую подивитись доповідь від Rich Hickey — Hammock Driven Development на ту ж тему, але всього за 40хв.
Дякую за відгук! Я переклав свою ж статтю з англійської на українську (nywkap.com/learning/effective-learning.html).
Я не тролю, просто намагаюсь підвести Вас до думки, що будь-які узагальнення — це слабкий аргумент.
У Вашому уявному прикладі з будинками, відсутній опис інших мешканців окрім «чувака», а в реальному світі там будуть і культурні люди, яких він так само як і Вас дратує.
Все залежить від Вашого підходу до життя — Ви можете одразу прирівняти їх всіх до рівня «чувака» і ніколи з ними не хотіти мати справи, а можете залишатись відкритим і давати шанс людям, які до «чувака» не мають відношення і Вам особисто нічого поганого поки що не зробили, хоч і «статистика» в них тим «чуваком» зіпсована.
Бо стандартною мовою імперії, якою був СРСР, була російська, а інші мови та культури, включаючи українську, відтіснялись на задній план, через що російська культура ще більше розвинулась, а українська занепала, а після незалежності, українська, за винятком останніх кількох років, не могла якісно переважити та зацікавити залишки споживачів російської культури?
Я знаю про походження поняття цінності людського життя і як воно розвивалось/розвивається в різних частинах світу.
Але я все одно не бачу логіки.
Ви стверджуєте, що якщо людина з культури, де людське життя цінується менше, переїде в культуру, де воно цінується більше, то вона що, почне вбивати місцевих від стресу? Чи як Ви собі це уявляєте?
Як Вам вдається ставити життєві цінності цілих народів і культур та дії окремих радикальних релігійних організацій в один ряд і вважати це логічним?
Ви реально вважаєте, що «цінності» середньостатистичного єгиптянина полягають в тому, щоб завдати якомога більше болі і страждань іншим людям?
Мене жодного разу. Серед моєї сім"ї і друзів були випадки, не раз.
Я розумію, що це все кухонна статистика і тому не наполягаю на тому, щоб мені вірили.
Просто стереотипи зазвичай гірші, ніж все є насправді, от і все.
Турецькі райони не такі страшні як їх малюють і безпека тут вища, ніж в Україні з мого досвіду.
Що по-Вашому значить «жопа»?
Я не захищаю турків, просто хочу об’єктивності, бо існує надто багато стереотипів.
Я можу пройтись в Берліні по будь-якому турецькому району в будь-якій годині, з близькою до нуля ймовірністю натрапити на проблеми.
Якби я навмисно шукав собі проблем — можна піти п‘яному через темний парк, де торгують наркотиками, згоден.
Але це навіть і близько не йде в порівняння з деякими районами мого рідного міста, наприклад, де сам факт того, що хтось зайшов «не на свою територію» — є причиною майже гарантованого побиття і пограбування.
Берлін — далеко не найбезпечніше місто Німеччини, тут є організована злочинність і мафія різних національностей, тут трапляються вбивства і пограбування. Але все пізнається в порівнянні. Я в Києві чи у Львові ніколи не почувався в такій безпеці, як я почуваюся тут.
Я радий, що тобі не подобається. Не приїжджай. Дякую.
Подивіться Niendorf. Я там жив і насолоджувався чистим повітрям, лісом поблизу і тихою атмосферою загалом. Там немає будинків вище 4 поверхів, є всі потрібні магазини, а до центру на метро їхати 20хв. Про авто не знаю.
А на скільки Ви особисто — кращі, як людина, за середньостатистичного сирійця і скільки сирійських життів можна прирівняти до Вашого слов’янського життя?
З вами теж саме пропонуєте робити? Стріляти ще не кордоні з Польщею?
мені пощастило + вмію себе продавати
1. Менше місяця
2. Так
3. Гамбург — дуже класне місто.
Про Мюнхен від кількох різних знайомих німців чув, що немісцевим там не раді (включаючи німців з інших регіонів), але як бачите з коментарів нижче — в людей інший досвід, тому я думаю все залежить від ситуації.
В Штутгарті — автомобільна індустрія. Там, знову ж таки лише з розповідей інших людей — бізнес атмосфера. Дорогі авто, білі комірці і піджкаки. Не на мій смак, але я й сам би не довіряв чуткам, а поїхав би подивитися власними очима як турист, що й Вам раджу.
Я вважаю, ця розмова зайшла надто далеко.
Ви завжди зможете знайти контр-аргументи на мої слова і це може тривати безкінечно, а мені лінь пояснювати, наприклад, що смерть — є смерть, і помрете Ви від рук ісламських терористів, чи ірландських — немає значення.
Чи що тероризм, нажаль, є невід’ємною частиною світу останні 30+ років і лише міняє свою форму, а не суть, і в останні 5 років спецслужби працюють над попередженням терористичних атак так само, як і 10, 15 чи 20 років тому.
Мені здається, я доволі добре доніс свою основну думку — ісламістів в Європі боятись немає змісту і життя тут доволі безпечне якщо відкинути всі страхи, нав’язані і роздуті медіа та дивитись лише на статистику.
Але, звісно, Вам обирати: жити в страху, чи ні.
99bitcoins.com/bitcoinobituaries