Ви висмикнули лише один з багатьох фактів, наведених в статті.
Тупо, це читати інформацію крізь власні шаблони. Доречі, саме це і є однією з причин «ідейності» ватників. Автор лише використав порівняння місцевої вати з російськими катами.
GUI-интерфейса на Go. Но, на мой взгляд, Desktop GUI приложения лучше на нем не писать
Не тільки. Я не раз чув, що goroutines легкі, але Dropbox свої сервіси на Go переписали на Rust. Основна причина — споживання пам’яті.
Дякую за статтю, багато корисних акцентів.
Так, я можу лише посилатись на факти та власний досвід — що в цьому поганого?
Висновки, що базуються на узагальненнях. «Зазвичай чоловіки більш відповідальні щодо виконання завдань, їх легше навчити» — чийсь власний досвід. Що в цьому поганого?
Мова не про «права для жінок». Фемінізм (на відміну від «фемінізму»), це не боротьба за окремі «права для жінок», як то «жінки мають право носити брюки, а чоловіки — ні». Це боротьба за надання рівних прав з чоловіками. І громадянські права, наявні сьогодні, це результат великих зусиль і з боку жінок.
Вже не кажучі про те, що завдяки жінкам, які боролись за права навчатись, мати професію, заробляти гроші, багато чоловіків сьогодні не несуть фінансове забезпечення сім’ї самостійно, мають можливість навчати своїх дітей.
Все так. Проблема гендерної упередженості та дискримінації жінок за гендером є доволі масштабною. Навряд чи притомна людина буде це заперечувати. Боротьба жінок проти дискримінації, насправді дала більше прав, комфорту в конкурентному середовищі і чоловікам.
Але є і інша проблема. В тому, що боротьба за рівноправність все частіше стає боротьбою за право дискримінувати, боротьба жінок за право стати подібними тим чоловікам, яких вони критикують.
Є і інша проблема. Важливі як права, так і наявність конкурентного середовища.
Зазвичай (можливо, це тільки мій досвід) дівчата більш відповідальні щодо виконання завдань, їх легше навчити
Таке дуже часто зустрічається серед людей, що просувають diversity, починають боротьбу з упередженнями та узагальненнями, щоб прийти до узагальнень, та упередженого ставлення.
Якби ж тільки перша фраза. За змістом це не петиція, а якась чєлобітная (
Незалежно від відношення до Go, стаття просто крутезна своєю інформативністю.
Це як «EPAM Systems — американська ІТ-компанія, виробник замовного програмного забезпечення...»
Дякую за статтю.
Peppa Pig Official Channel | Peppa Pig Flies to the Dessert
)) Безумовно, є твори, які будуть нескладними без словника навіть для дітей )
гарісон форт та томі лі джонс класика доречі дякую за на водку! давно не дивився ))
будь-ласка )
«- I do not want to tell you how to do your job, but only one person in a million could survive that fall! The guy is fish food!
— Ok, get a cane pole, go catch the fish that ate him.»
чесно або не знайшов що треба або не поняв шо воно за фігня пробачте
Та все ок, це ж справа смаків. Я Tool і їх круті тексти сприйняв не одразу. Rosetta Stoned тим більше. А твір є ідеальною вправою для аудиювання, особливо частина розповіді пациента під DMT )
з відносно свіженького пісеньабо вже ближче до класики
Дякую за цікаві посилання. Той випадок, коли «звук» не мій, але цікаво і приємно слухати.
Все залежить від мети конкретної вправи, від рівня знань. Звичайно ніхто не каже про перегляд фільмів як про вправу для початківців. Але можна багато років робити вправи, а при перших спробах перегляду фільму в оригіналі, зіткнутись з труднощами сприйняття вимови та нестачі словникового запасу. Такі фільми як «The Fugitive» (1993) дають багато мотивації щоб докласти зусіль і зрозуміти оригінал. Або такі пісні, як «Lost keys(Blame Hofmann)/Rosetta Stoned» Tool, бо з їх допомогою можна тренувати не тільки сприйняття, але пам’ять/словниковий запас і вимову.
маю друзів, які вже років певно з 5ть дивляться все виключно англійською (щоб покращити мову), а на дзвінках з клієнтами
Тому що сприйняття, розуміння мови та ведення розмови, це різні навички. Настільки ж різні, як і усний та письмовий переклад. Ведення розмови, особливо з замовниками, потребує не тільки навичок володіння мови, але цілого комплекса навичок.
Дякую.
Після вашого коментаря, захотів перевірити актуальний список бібліотек, що підтримуються, випадково натрапив на інфо щодо Numba(як альтернативу PyPy, Cython), про яку раніше не чув. Дякую.
«хоть под» — це все пояснює.
Дякую за досвід, цікаво.
не использовали и C/C++/Golang, пока попросту не встретились с блоками, которые требуют относительно высокой производительности.
Скажіть, ви розглядали використання PyPy?
Дякую за посилання.
Дякую за те, що поділився досвідом, земляче. Щиро бажаю успіхів.