ну в мене по колегах теж 50 на 50 зріз, в когось все ок, в когось через одне місце працює, бо різні виробники, моделі, тощо
В комбінації ноутІВ, оскільки з універських часів мав не один ноут, так, це було не на всіх ноутбуках, але здебільшого це повторювалося. Щодо
у вас проблема не в самій убунті, а у комбінації убунти і ноута
ну звиняйте, якщо не можете оптимізувати роботу на ноутах то не пишіть про на оф сайті те, що ваша ОС придатна для ноутбука.
Ну і взагалі — якщо віндовс влаштовує
не завжди зручно щось зробити на вінді) але для себе обрав макбук)
коли запам’ятаєш, де в цих їх нових інтерфейсах знаходяться ті чи інші
налаштування.
та win10/11 вже нормально адаптована до цього
Гарна спроба, але ніт. Більше ніколи не перейду на Ubuntu задля домашнього використання.
Історія моя почалася з університету, з 2012 року. коли на другому курсі встановив це «диво». Ну поставив як 2гу ОС, паралельно з віндою, через GRUB. Не буду вдаватися в деталі, що на налаштування витратився не один день, а потім ще на фікси багів. Драйвера то на той час то окрема історія. Не довго витримував, зносив все, сидів на вінді. Так було щороку, десь до 2015±, після цього перестав вірити в цю ОС. З 2020, в новій компанії тільки бубунта. 20.04, думав, що за ці роки пофіксили все, але нічого не пофіксили. Яким здивуванням було, що на новому ноуті, після відправлення ноута в режим сну в п’ятницю ввечері, на ранок понеділка він не включався, спочатку подумав, що щось не так з ноутом, але підключив зарядку, пару хв, ноут включився. Я подумав, що можливо батарейка бракована, але ні, design capacity був 99%, 2 дні вихідних, сон, батарейка мертва, класна система. Якщо ви думали тільки в режимі сну така проблема то ні, під час блекаутів я оцінив, як мій ноут помирає без зарядки за
Ні, мене зацікавило, де це написано, це не спосіб придертися, це спосіб побачити офіційну інформацію, щоб розуміти чи можна везти ці кляті генератори без мита, чи не можна.
Від 23.11
В якому місці це написано?
Офіційна заява митниці
«сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, та у несупроводжуваному багажі.»
Евівалент яких НЕ перевищує 150 євро
чому в RV не можна ставити на паузу?
мито, здається, вже по прибуттю на митницю виставляють
Все що є це «сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, та у несупроводжуваному багажі.»
а посилки до 150 євро і так не попадали під мито...
Думаю, що буде відповідь як і за генератори — на поштові відправлення це не поширюється
Що значить митних відправлень?
2. Себто потрібно буде кожного разу міняти адресу (а заодно і акаунт) навіть при зміні адреси в межах України?..
Так на оф сайті це вказано, що потрібно або повернути обладнання, або доплатити 409 євро. Питання в тому чи працює він в Україні
А є реальна людина в Україні яка вже підняла той старлінк за 1 євро?)
Ще не налаштували? Просто від сьогодні підняття тарифів, цінник вже далеко не солодкий, думаю брати через Італію, але боюся, що не буде можливості перевести його на роботу в Україні + незрозуміло що буде зі швидкістю... А враховуючи це все не хочеться попадати на 400 євро, адже повертати його назад, ще той геморой буде, а в інакшому випадку зчарджать 409 євро з карти по якій купував.
Ого, маєш файний бекґраунд:
Плюс не забываем про политику — жители востока Украины, для которых русский язык родной, не сильно захотят поехать в город где они будут «москалями».
28 січня 2014 13:52
===
Та ну ладно, был в том году во Львове, и видел пяток таких «УПАнутых». И не забывай что популярные на западе партии чуть ли не открыто кричат про «москалей» с восточной украины:)
28 січня 2014 14:00
===
Видел я недавно эту спайку из 500 «ипанутых» в адидасах. Парочку таких видел в субботу в росте, тарились продуктами на явно на большую банду. И что интересно, разговаривали на украинском языке с явным западенским акцентом. К чему бы это?
28 січня 2014 14:45
===
Разница между «титушками» и «активистами рЭволюции» только в одном — организации которая им платит деньги. А тот же «абибас», «спартцмэны» и «гопота» идентично подходят к этим двум категориям людей.
Я не фанат ПР, но и текущая оппозиция не лучше их
И последнее, сколько в стране «майданутых»? Ну пускай даже миллион активистов, и еще миллион «интернет-воинов». Всего в стране 40 миллионов. Вопрос — какого хрена <5% населения диктуют свою политику 95%?
28 січня 2014 15:32
===
Прямо, ватне бінго.
То маю декілька питань, невже ракети на рідним містом змусили так палко і сильно полюбити Україну чи що змусило включити задню з хрустом і на ходу перевзутися? Чи після перемоги можна буде повертатися до ватної риторики як і в 2014му?
Вже і мова тобі підходить, бо текст твій на українській, а не на радном «вєлікам і магучєм».
А знаєш який відсоток на фронті тих, хто був на Революції, хто підтримує УПА, хто любить українську мову?
А як там Львів? Встиг доїхати з Харкова від 24.02 чи все ж побоявся Бандеру і не доїхав?..
Ноут робочий, тому приходиться з цим миритися)